Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

14 września w Parku Śląskim odbył się 16. Piknik Olimpijski. Razem z Chorzowskim Towarzystwem Tenisowym prezentowaliśmy program Tenis 10. Zobacz jak świetnie się bawiliśmy!
Relacje z trzech wakacyjnych turniejów STAR DADAJ CUP UKS SPORTTEAM. Zapraszamy!
Królewska Łęczyca, WILSON Polska oraz MMKT Łęczyca mają zaszczyt uprzejmie zaprosić na II Edycję Ogólnopolskich Mistrzostw Krasnali Firmy Wilson, które odbędą się w dn. 27-29.09.2014 r. w Łęczycy.
W dniach 30-31.08.2014r na kortach ZTT KT Return Zamość przy ulicy Studziennej 2 , rozegrano „Ogólnopolski Turniej Tenisowy Tenis 10- Pożegnanie Wakacji”.
6-7 września w Olsztynku, odbyło się szkolenie animatorów w ramach programu ,,Tenis 10 na Orlikach". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!
Pierwsze szkolenie animatorów w ramach tegorocznej edycji programu "Tenis 10 na Orlikach" odbędzie się 6-7 września w Olsztynku. Relacja ze szkolenia wkrótce!
1 września w Krośnie, odbył się turniej Tenis 10 w kategorii czerwonej, pomarańczowej i zielonej.
Zapraszamy do zapoznania się z nowym komunikatem turniejowym klubu MMKT Łęczyca ,,Wilson Championships Łęczyca Open".
Szanowni Państwo! Z przyczyn niezależnych od organizatorów (MMKT Łęczyca), turniej Wilson Championships Łęczyca Open zostaje przeniesiony na inny termin. Wkrótce pojawi się komunikat z nowym terminem turnieju. Póki co, trenujemy ostro i zapraszamy w najbliższym czasie do Królewskiej Łęczycy.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu