AKTUALNOŚCI

19 i 20 października na kortach Szkoły Tenisa TP odbył się kolejny turniej z cyklu o Mega Puchar Prezydenta J.Kowalskiego.
Na kortach w Brwinowie rozpoczął się jesienny cykl turniejów dla dzieci i młodzieży. W zawodach rozegranych 19 października wystąpiło prawie czterdzieścioro dzieci w wieku od 6 do 9 lat.
Za nami kolejna sportowa niedziela na kortach B&M Tennis Club w Kazimierzowie. W ostatnią niedzielę odbyły się dwa turnieje w ramach rozgrywek JetSystem Active Team JUNIOR CUP .
12 października w KT Break znów pojawili się młodzi tenisiści.
Zabawa fotograficzna Tenis 10 dobiegła końca. Wszystkie zdjęcia nadesłane przez kluby zachwyciły niejednego facebook'owicza!
Kolejna dawka informacji o programie Tenis 10. Specjalnie dla Was rozmowa z Jurkiem Janowieczem i Prezesem PZT - Jackiem Muzolfem. Naprawdę warto! Zajrzyj!
W dzisiejszym numerze "Przeglądu Sportowego" (Nr 238) specjalny dodatek o programie Tenis 10. Zachęcamy do lektury!
W miniony weekend na kortach WTS DeSki odbył się turniej Tenis10. Turniej zorganizowany został w trzech kategoriach: czerwonej, pomarańczowej oraz zielonej.
W najbliższą niedzielę 12 października w KT Break Warszawa odbędzie się turniej skierowany dla dzieci w wieku do 9 lat.
W dniach 7-8 października 2014 r. po raz kolejny odbył się turniej z cyklu Tenis 10 w kategorii niebieskiej, czerwonej , pomarańczowej i zielonej.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu