AKTUALNOŚCI

Komunikaty turniejowe Tenis 10 Cup organizowanych przez UKS KRAK TENIS.
W niedzielę 17 maja rozegrany został kolejny turniej dla dzieci w KT Break.
Za nami niezwykle ekscytujący turniej TENIS 10. W weekend, 09-10 maja na naszych kortach zgromadziło się 46 najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej z różnych klubów tenisowych.
17 maja na kortach tenisowych klubu UKS KRAK TENIS KRAKÓW odbyły się Eliminacje Talentiady 2015 dla województwa małopolskiego oraz podkarpackiego.
W Olsztynie na kortach Jodłowa przy ul. Olimpijskiej odbyły się Eliminacje Regionalne Talentiady PZT dla woj. warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego.
Wraz z wiosną ruszamy z nowym cyklem 3 turniejów do lat 8 i do lat 10 . Nowością w tym sezonie będzie nowa kategoria, pomarańczowa, w której brać mogą udział dzieci z rocznika 2006 i młodsi.
Cykl turniejów Tenis10 obejmować będzie 8 imprez, które zostaną rozegrane w 2015 roku (jeden turniej w miesiącu). W imprezach będą mogły wziąć udział dzieci w wieku 5-10 lat, które rywalizować będą ze sobą w 4 kategoriach, zgodnie z wytycznymi programu Tenis10.
Polski Związek Tenisowy i Klub Sportowy Górnik Bytom zapraszają na turniej o "Puchar Śląska Tenis 10". turniej dofinansowany został ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zapraszamy do przeczytania relacji z turnieju Wilson Kids Cup Łęczyca Open zorganizowanego przez MMKT Łęczyca. Turniej dofinansowany został ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zapraszamy na najbliższy turniej, który odbędzie się 23-24 maja w Poznaniu.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu