AKTUALNOŚCI

17 czerwca na łęczyckich kortach tenisowych uczniowie klas drugich szkół podstawowych wzięli udział w Tenisowej Olimpiadzie Drugoklasistów Tenis 10 – Wilson Kids Cup Łęczyca Open.
Dołącz do naszej akcji! Już 18 czerwca na Placu Zamkowym! Nie może Was Zabraknąć!
Ponad 50-ciu młodych adeptów tenisa wzięło udział w turniejach organizowanych na kortach OKT Jodłowa Olsztyn przez W-MZT.
Ogólnopolski cykl turniejów tenisa dziecięcego w kategoriach Tenis 10 - podsumowanie turniejów majowych
W weekend 4-5.06.2016 r na kortach klubu MATCHPOINT ŻYRARDÓW rozegrany został drugi w tym sezonie turniej Tenis 10.
Łęczyckie korty tenisowe opanowały dzieci. Uczniowie z łęczyckich podstawówek wzięli udział w Tenisowej Olimpiadzie Pierwszoklasistów Tenis 10 – Wilson Kids Cup Łęczyca Open.
Na kortach RKT Return rozegrany został półfinał Talentiady 2016. Wystartowało 16 drużyn wyłonionych w drodze eliminacji, które odbywały się w poszczególnych województwach.
Na 55 dni przed rozpoczęciem Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro, 11 czerwca w warszawskim Parku Kępa Potocka odbędzie się 18. już Piknik Olimpijski. Zapraszamy na stoisko Polskiego Związku Tenisowego!
29 maja na kortach KS Warszawianka odbyły się eliminacje Talentiady 2016 na województwa mazowieckiego i podlaskiego organizowane przez UKS Sportteam Warszawa.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu