Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

W dniu 28.02.2015r. na kortach Akademii Tenisowej Juana Carlosa Ferrero odbył się kolejny turniej z cyklu Juan Carlos Ferrero Cup w kategorii Tenis 10.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem turniejowym GTT Głogów.
Servicom Grand Prix Masters - zakończenie turnieju w którym wzięła udział najlepsza ósemka spośród 29 zawodników biorących udział w całym cyklu.
W dniu 21.02.2015r. na kortach Akademii Tenisowej Juana Carlosa Ferrero odbył się pierwszy turniej z cyklu Juan Carlos Ferrero Cup w kategorii Tenis 10.
Blisko czterdzieścioro dzieci wzięło udział w kolejnym turnieju Tenis10, który został rozegrany na kortach w Brwinowie w niedzielę 22 lutego.
W niedzielę 15 lutego odbył się pierwszy w tym roku turniej dla dzieci w KT Break.
W dniu 15.02.2015r. na kortach Akademii Tenisowej Juana Carlosa Ferrero odbył się drugi turniej z cyklu Juan Carlos Ferrero Cup w kategorii Tenis 10.
Lutowa odsłona turnieju "Playme Cup" rozgrywanego w Parku Tenisowym Olimpia nie przyniosła wielu niespodzianek. W gronie zwycięzców dominowali zawodnicy z Wielkopolski, choć w kategorii 10-latków triumfował reprezentant UKS Piątki Wałcz.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem turniejowym MMKT Łęczyca.
Turniej w kategorii zielonej zorganizowany przez Stowarzyszenie Klub Tenisowy Legia rozegrany został w dniach 7-8.02 na kortach Legii.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu