AKTUALNOŚCI

VI Otwarte Mistrzostwa Głogowa w Mini Tenisie,,TENIS10'' o Puchary Starosty Powiatu Głogowskiego w kategorii do lat 6,8,9
W niedzielę 8 marca na kortach Servicom w Tychach odbył się turniej mini-tenisa.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że otrzymaliśmy z Ministerstwa Sportu i Turystyki dofinansowanie w ramach zadania "Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży".
Relacja z ostatniego, halowego turnieju z cyklu Wilson Kids Cup Łęczyca Open.
Za nami kolejny turniej Tenis10, który zorganizowaliśmy na kortach w Brwinowie. W zawodach wzięło udział około czterdzieścioro dzieci. Dla kilkorga uczestników był to pierwszy turniej w życiu, było więc trochę strachu, czasem łez, ale na koniec wszyscy wyjechali z Brwinowa uśmiechnięci i zadowoleni.
Uprzejmie informuję, że zgodnie z decyzją Działu Sportu PZT i Zarządu PZT w sezonie klasyfikacyjnym wydziela się okresy przygotowawcze w których nie można organizować turniejów Tenis 10 dla kategorii zielonej.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem turniejowym klubu MMKT Łęczyca
W dniu 28.02.2015r. na kortach Akademii Tenisowej Juana Carlosa Ferrero odbył się kolejny turniej z cyklu Juan Carlos Ferrero Cup w kategorii Tenis 10.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem turniejowym GTT Głogów.
Servicom Grand Prix Masters - zakończenie turnieju w którym wzięła udział najlepsza ósemka spośród 29 zawodników biorących udział w całym cyklu.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu