Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Zobaczcie jak dzieci trenują w Radomiu!
Już jest! - Poglądowy program konferencji Tenis 10!
Gorąco zachęcamy do udziału zarówno tych, którzy rywalizowali w poprzednich zawodach cyklu, jak i tych którzy pragną w nim zadebiutować. Zapisy WYŁĄCZNIE przez stronę PZT.
W ten weekend w Trójmieście rządził tenis: Sopot Open w Gdyni a w Sopocie Dzieciaki do Rakiet. Dodatkową atrakcją był Redaktor Marchewka.
Zapraszamy zawodniczki i zawodników z całymi rodzinami na świetną, plenerową imprezę z mnóstwem atrakcji, konkursami, zabawami, strefą relaksu i zabawy, do dyspozycji kibiców stanowisko grillowe do samoobsługowego grillowania 🙂 Pogoda zamówiona, więc plenerowo pobawimy się w zielonym zakątku, pokibicujemy dzieciakom z wygodnych leżaków i leżanek, wspólnie pogrilujemy, pośmiejemy się podczas zabaw i konkursów i spędzimy dzień rodzinnie. Zapraszamy całe rodziny! Przewidujemy szereg upominków, kolorowe dyplomy dla każdego dziecka, a także SUPER PREZENTY NIESPODZIANKI dla najlepszych w całym cyklu.
17-06-2018
Na kortach MOSIR-u w Radomiu zakończyły się XVI Ogólnopolski Finał - Talentiada 2018 w kat. do lat 10. I miejsce zajęła drużyna AG Tenis Chorzowska Radom, II m. AZS Poznań, III m. ST TieBreak Warszawa. Organizatorem zawodów był klub AT Masters Radom. GRATULUJEMY wszystkim drużynom udanego startu, a organizatorom bardzo dobrej organizacji! Rozgrywki zostały dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu "Sport Wszystkich Dzieci 2018".
W dniach 16-17.06.2018 w Radomiu odbywa się Finał - Talentiada 2018. Na starcie stanęło 16 najlepszych drużyn z całej Polski.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu