Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Łęczyckie korty tenisowe opanowały dzieci. Uczniowie z łęczyckich podstawówek wzięli udział w Tenisowej Olimpiadzie Pierwszoklasistów Tenis 10 – Wilson Kids Cup Łęczyca Open.
Na kortach RKT Return rozegrany został półfinał Talentiady 2016. Wystartowało 16 drużyn wyłonionych w drodze eliminacji, które odbywały się w poszczególnych województwach.
Na 55 dni przed rozpoczęciem Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro, 11 czerwca w warszawskim Parku Kępa Potocka odbędzie się 18. już Piknik Olimpijski. Zapraszamy na stoisko Polskiego Związku Tenisowego!
29 maja na kortach KS Warszawianka odbyły się eliminacje Talentiady 2016 na województwa mazowieckiego i podlaskiego organizowane przez UKS Sportteam Warszawa.
W dniach 28-29.05.2016r rozegrano IV turniej z cyklu Tenis 10 Cup o Puchar Agnieszki Radwańskiej w klubie Sportoteka Puszczykowo. Zawodnicy mierzyli się ze sobą we wszystkich kategoriach wiekowych (niebieska, czerwona, pomarańczowa, zielona).
Pierwszy z cyklu trzech turniejów kategorii zielonej na kortach S.T. NET już za nami
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Turnieju Decathlon-Silesia Kids Cup Grand Prix Bytom Master, który odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2016 roku.
W piątek 20 maja na zduńskowolskich kortach odbyły się eliminacje województwa łódzkiego i śląskiego Talentiady 2016.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu