Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

W niedzielę 13 kwietnia zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najlepsi młodzi zawodnicy, uczestnicy 3 turniejów cyklu Wilson Kids Cup Łęczyca Open zjechali na korty MMKT – Łęczyca.
Turniej Tenis10 w kategorii czerwonej o Puchar Prezydenta Miasta Katowice podczas tegorocznej edycji BNP Paribas Katowice obfitował w wiele atrakcji i emocji.
W Ostródzie w Hali Tenisowej OCSiR odbył się Finałowy turniej MASTERS Grand-Prix Warmii i Mazur Tenis 10 w randze Mistrzostw Województwa do 8, 9 i 10 lat. Zorganizowany przez warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy
W hali Aga odbył się tradycyjny turniej dla najmłodszych z cyklu Tenis 10 o Puchar Prezydenta Miasta Radomia
Kolejna niedziela z Tenis 10 za nami. Szósty dzień kwietnia okazał się szczęśliwą datą dla zawodników KT Break
06.04.2014 na wrocławskich kortach Olimpijski Club Tennis&Sports oraz Centrum Tenisowe Morskie Oko został rozegrany 6 turniej cyklu TENISMANIA, organizowany przez Klub KTA Wrocław
28-03-2014
dnia 16 marca 2014 odbyła się IV edycja Halowego Grand Prix Torunia dla 3 kategorii wiekowych Tenis 10, na hali tenisowej w Toruniu ul: Przy Skarpie 4, którego organizatorami był klub wraz z MOSiR.
28-03-2014
Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach- czerwoną i zieloną piłką, gdyż nie zgłosiło się wystarczająco zawodników do gry na pomarańczowym poziomie.
28-03-2014
W miniony weekend rozpoczął sie cykl turniei Tenis 10 o Mega Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego.
28-03-2014
MMKT - Łęczyca - Miejski Młodzieżowy Klub Tenisowy - Łęczyca powstał w 2004r. Obecny rok 2014 będzie więc dla nas czasem szczególnym, Jubileuszem X – lecia powstania i istnienia naszego Klubu.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu