AKTUALNOŚCI

23 maja na kortach AT Promasters w Szczecinie odbył się turniej eliminacyjny Talentiada 2014 dla województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego. Zwyciężyły ,,GRYFY PROMASTERS 1".
23 maja na kortach ,,MKT Łódź" odbył się turniej eliminacyjny Talendiada 2014 dla województwa łódzkiego i śląskiego. W klasyfikacji generalnej zwyciężyli ,,MASTERSI ŁÓDŹ". Pozostałym drużynom gratulujemy.
7-8 czerwca na kortach K.S. ,,Górnik" Bytom odbędzie się turniej o ,,Puchar Śląska Carbo Koks Cup".
W niedzielę 25 maja, kiedy na kortach Roland Garros w Paryżu zaczął się French Open, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najmłodsi tenisiści, z różnych stron po raz kolejny zawitali do Łęczycy, aby rozegrać II turniej cyklu letniego - Wilson Kids Cup Łęczyca Open – Edycja V
Pragniemy poinformować, iż Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało dotację Polskiemu Związkowi Tenisowemu na realizację programu "Tenis 10 na Orlikach" w 2014 r.
W Olsztynie na kortach Jodłowa, odbyły się Regionalne Eliminacje Talentiady Polskiego Związku Tenisowego, zorganizowane przez KS. Budowlani Olsztyn przy wsparciu Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisowego.
Na kortach AT Promasters zakończył się Turniej o Puchar Gryfa Szczecińskiego do lat 10, organizowany wspólnie z Polskim Związkiem Tenisowym i Ministerstwem Sportu i Turystyki.
W sobotę 17.05.2014, na gościnnych kętrzyńskich kortach, zagrali najmłodsi tenisiści w ramach XI Grand Prix Kętrzyna Tenis 10 (kategorie do 7, 8, 9 i 10 lat).
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem turniejowym klubu ,,MMKT Łęczyca"
18 maja na kortach MOSiR „RELAKS” w Zduńskiej Woli rozegrano turniej TENIS 10 w kat. zielonej.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu