AKTUALNOŚCI

Servicom Grand Prix Masters - zakończenie turnieju w którym wzięła udział najlepsza ósemka spośród 29 zawodników biorących udział w całym cyklu.
W dniu 21.02.2015r. na kortach Akademii Tenisowej Juana Carlosa Ferrero odbył się pierwszy turniej z cyklu Juan Carlos Ferrero Cup w kategorii Tenis 10.
Blisko czterdzieścioro dzieci wzięło udział w kolejnym turnieju Tenis10, który został rozegrany na kortach w Brwinowie w niedzielę 22 lutego.
W niedzielę 15 lutego odbył się pierwszy w tym roku turniej dla dzieci w KT Break.
W dniu 15.02.2015r. na kortach Akademii Tenisowej Juana Carlosa Ferrero odbył się drugi turniej z cyklu Juan Carlos Ferrero Cup w kategorii Tenis 10.
Lutowa odsłona turnieju "Playme Cup" rozgrywanego w Parku Tenisowym Olimpia nie przyniosła wielu niespodzianek. W gronie zwycięzców dominowali zawodnicy z Wielkopolski, choć w kategorii 10-latków triumfował reprezentant UKS Piątki Wałcz.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem turniejowym MMKT Łęczyca.
Turniej w kategorii zielonej zorganizowany przez Stowarzyszenie Klub Tenisowy Legia rozegrany został w dniach 7-8.02 na kortach Legii.
7 lutego mieliśmy okazję zaprezentować pokazowy trening Tenis 10 podczas meczu Polska-Rosja.
Zapraszamy wszystkich trenerów i organizatorów turniejów do zapoznania się z wytycznymi Polskiego Związku Tenisowego dotyczącymi prowadzenia współzawodnictwa w ramach programu Tenis 10.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu