AKTUALNOŚCI

W dniach 12-13 września na szczawiańskich kortach rozegrano turniej dla dzieci do lat 10 pod nazwą "Puchar Szczawna Zdroju". Impreza została dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
W dniu 19 września na terenach katowickiego Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego odbyło się "Olimpijskie pożegnanie lata".
Już 3 października odwiedź stoisko Polskiego Związku Tenisowego na błoniach stadionu PGE Narodowy! Upowszechniaj tenis razem z Nami.
Zapraszamy na kolejny turniej dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. 26-27 września KT Wesoła. Organizatorem turnieju jest UKS Sportteam. Nie może Was tam zabraknąć!
Na kortach Mostostalu Zabrze 6 września odbył się III turniej z cyklu Ziajka Trophy Lato 2015
Blisko pięćdziesięcioro dzieci rywalizowało na kortach Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Nowej Wsi w kolejnym turnieju Tenis10 zorganizowanym przez Klub Sportowy Tennis Life z Brwinowa.
W dniu 06.09.2015 na kortach SilvaSport odbył się turniej tenisowy kategorii pomarańczowej, rozgrywany w ramach programu Tenis10.
Turniej odbył się w dniach 29-30.08.2015 r. Organizatorem turnieju był RKT Return Radom.
18 września na kortach przy al. Wojska Polskiego 127 w Szczecinie ,odbędzie się Pionier Kids Open. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.
Dołącz swoją szkołę do naszego programu!
NAWIGATOR
Partnerzy Programu