AKTUALNOŚCI

Miło nam poinformować, że Polski Związek Tenisowy przy wsparciu naszego sponsora PGNiG, planuje jeszcze w tym roku kontynuować program „Tenis 10 na Orlikach”
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska objęła honorowym patronatem program Polskiego Związku Tenisowego ,,Tenis 10 w szkole".
Malwina Rowińska wygrała "OUATT WORLD FINAL TOURNAMENT 2014", La Baule TC La Garden w kategorii U9, pokonując w finale reprezentantkę Holandii- Rose Marie Nijkamp 5:0 5.3. Gratulujemy ogromnego sukcesu naszej zawodniczce.
W sobotę 29.06 odbył się kolejny turniej cyklu Tenis10 o Mega Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego.
17-19 lipca na kortach ,,Parku Tenisowego Olimpia" w Poznaniu odbędzie się kolejny turniej z cyklu ,,15. Ogólnopolskich Turniejów Tenis 10" dofinansowywanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zachęcamy do nadsyłania relacji i fotorelacji z rozgrywanych turniejów Tenis 10. W tym celu stworzyliśmy dla Państwa specjalny szablon RAPORTU TURNIEJU TENIS 10.
W sobotę , 21 czerwca na kętrzyńskich kortach, po raz trzeci w tym roku zagrali najmłodsi tenisiści w ramach XII Grand Prix Kętrzyna Tenis 10, w kategoriach: czerwona - do 7 i 8 lat, pomarańczowa - do 9 lat, zielona - do 10 lat.
W dniach 21-22 czerwca 2014r. na kortach AZS Poznań odbyły się rozgrywki finałowe Talentiady 2014. W finale spotkało się 16 najlepszych drużyn, które wcześniej zwyciężały w eliminacjach regionalnych oraz dwóch półfinałach.
16 drużyn, wyłonionych z rozgrywek półfinałowych, spotka się 21 czerwca na kortach ,,AZS Poznań" w XII Ogólnopolskim Finale Talentiada 2014- Euro Holding. Trzymamy kciuki!!
Dziewięć miesięcy zmagań z przeciwnikami, setki meczy w czterech kategoriach wiekowych, 167 uczestników z różnych rejonów Polski. Tosmak Cup III dobiegł końca.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu