AKTUALNOŚCI

Zachęcamy do nadsyłania relacji i fotorelacji z rozgrywanych turniejów Tenis 10. W tym celu stworzyliśmy dla Państwa specjalny szablon RAPORTU TURNIEJU TENIS 10.
W sobotę , 21 czerwca na kętrzyńskich kortach, po raz trzeci w tym roku zagrali najmłodsi tenisiści w ramach XII Grand Prix Kętrzyna Tenis 10, w kategoriach: czerwona - do 7 i 8 lat, pomarańczowa - do 9 lat, zielona - do 10 lat.
W dniach 21-22 czerwca 2014r. na kortach AZS Poznań odbyły się rozgrywki finałowe Talentiady 2014. W finale spotkało się 16 najlepszych drużyn, które wcześniej zwyciężały w eliminacjach regionalnych oraz dwóch półfinałach.
16 drużyn, wyłonionych z rozgrywek półfinałowych, spotka się 21 czerwca na kortach ,,AZS Poznań" w XII Ogólnopolskim Finale Talentiada 2014- Euro Holding. Trzymamy kciuki!!
Dziewięć miesięcy zmagań z przeciwnikami, setki meczy w czterech kategoriach wiekowych, 167 uczestników z różnych rejonów Polski. Tosmak Cup III dobiegł końca.
Na kortach SKT Sopot 7 czerwca 2014 roku rozegrano kolejny turniej Tenis 10 w kategoriach dzieci do lat 8 i 10.
8 czerwca odbył się finał Tenismanii oraz Piknik na zakończenie sezonu w szkółkach "KTA Wrocław"
W sobotę 14 czerwca odbyła się inauguracja współpracy z PGNiG, który od 1 czerwca jest Oficjalnym Partnerem programu Tenis10. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!
W dniach 7 – 8 czerwca 2014 na kortach Górnik Bytom odbył się turniej Puchar Śląska Carbo – Koks Cup w kategoriach czerwonej, zielonej, pomarańczowej oraz Baby tenis. W turnieju udział wzięło 104 uczestników.
Szanowni Rodzice! Pragniemy wszystkich uspokoić i poinformować, iż turnieje organizowane przez klub MMKT Łęczyca będą się odbywały zgodnie z kalendarzem Tenis 10.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu