AKTUALNOŚCI

25 maja na kortach ,,KT Break" odbył się kolejny turniej Tenis 10. Zawodnicy pojawili się na kortach w bojowych nastrojach, jednak uśmiech nie schodził z ich twarzy.
29 maja 2014r. mimo nieprzyjaznej aury, udało się Górniczemu Klubowi Tenisowemu Nafta zorganizować turniej eliminacyjny Talentiada 2014. Zwyciężył team " Nadal"!Gratulujemy
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami rozgrywek półfinałowych Talentiada 2014- Poznań i Radom. Komunikaty znają Państwo w zakładce ,,Talentiada"
30-05-2014
Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkich na piknik do ogrodów Kancelarii Premiera. Będą gry, zabawy, atrakcje i oczywiście nauka tenisa dla najmłodszych. Widzimy się w niedzielę, 1 czerwca.
W eliminacjach Talentiady woj. wielkopolskiego i opolskiego, które odbyły się na kortach ,,AZS Poznań" 25 maja 2014 wystartowało 6 drużyn. Zwyciężyły „TENISOWE PIORUNY”. Gratulujemy!
23 maja na kortach AT Promasters w Szczecinie odbył się turniej eliminacyjny Talentiada 2014 dla województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego. Zwyciężyły ,,GRYFY PROMASTERS 1".
23 maja na kortach ,,MKT Łódź" odbył się turniej eliminacyjny Talendiada 2014 dla województwa łódzkiego i śląskiego. W klasyfikacji generalnej zwyciężyli ,,MASTERSI ŁÓDŹ". Pozostałym drużynom gratulujemy.
7-8 czerwca na kortach K.S. ,,Górnik" Bytom odbędzie się turniej o ,,Puchar Śląska Carbo Koks Cup".
W niedzielę 25 maja, kiedy na kortach Roland Garros w Paryżu zaczął się French Open, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najmłodsi tenisiści, z różnych stron po raz kolejny zawitali do Łęczycy, aby rozegrać II turniej cyklu letniego - Wilson Kids Cup Łęczyca Open – Edycja V
Pragniemy poinformować, iż Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało dotację Polskiemu Związkowi Tenisowemu na realizację programu "Tenis 10 na Orlikach" w 2014 r.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu