Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

11 maja odbył się pierwszy turniej z cyklu Summer Break Cup. Początek sezonu letniego przywitał nas raczej deszczową pogodą, dlatego Klub postanowił że sezon balonowy zostanie przedłużony. Dzięki tej decyzji mogliśmy bez żadnych deszczowych przeszkód rozegrać kolejny turniej dla najmłodszych zawodników
Miło nam poinformować, że partnerem tegorocznej edycji Talentiady został Euro Holding - sponsor Polskiego Związku Tenisowego.
W miniony weekend odbył sie kolejny turniej cyklu Tenis10 o Mega Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego .
11 maja na obiekcie "Olimpijski Club" oraz "Centrum Tenisowe Morskie Oko" we Wrocławiu odbył się ostatni turniej z cyklu Tenismania.
Komunikat Województwa Wielkopolskiego do pobrania w zakładce "TALENTIADA"
W dniu 10.05.2014 roku na kortach Sopockiego Klubu Tenisowego odbył się pierwszy turniej Tenis 10 z cyklu „SKT Sopot Cup”.
Druga edycja jednej z najważniejszych mini tenisowych imprez tenisowych znowu w Legnicy! Wszystkie turnieje patronatem obejmuje Łukasz Kubot!
W dniach 26/27 kwietnia na kortach w Brwinowie zostały rozegrane ostatnie turnieje cyklu Brenda Tour. Ostatni turniej cyklu Brenda Tour został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Komunikat Województwa Mazowieckiego do pobrania w zakładce "TALENTIADA"
7 czerwca w Parku Kępa Potocka w Warszawie odbędzie się 15. Piknik Olimpijski. Już po raz drugi, zostaliśmy zaproszeni do współorganizacji Pikniku wraz z programem Tenis 10.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu