AKTUALNOŚCI

Druga edycja jednej z najważniejszych mini tenisowych imprez tenisowych znowu w Legnicy! Wszystkie turnieje patronatem obejmuje Łukasz Kubot!
W dniach 26/27 kwietnia na kortach w Brwinowie zostały rozegrane ostatnie turnieje cyklu Brenda Tour. Ostatni turniej cyklu Brenda Tour został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Komunikat Województwa Mazowieckiego do pobrania w zakładce "TALENTIADA"
7 czerwca w Parku Kępa Potocka w Warszawie odbędzie się 15. Piknik Olimpijski. Już po raz drugi, zostaliśmy zaproszeni do współorganizacji Pikniku wraz z programem Tenis 10.
W turnieju kategorii Zielonej „Tenis10 Na Błoniach” udział wzięło 8 dziewczynek i 10 chłopców. Młodzi zawodnicy rywalizowali w grupach aby następnie rozegrać fazę finałową decydująca o ostatecznej kolejności. Turniej przebiegał w miłej sportowej atmosferze. Wśród dziewcząt triumfowała Julia Kiwior reprezentująca Fundację KKT a wśród chłopców Mateusz Okrzesik.
Turniej o Puchar Gryfa Szczecińskiego organizowany przy współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym i Ministerstwem Sportu i Turystyki odbędzie się w terminie 10-11 maja na kortach AT Promasters w Szczecinie.
Zaktualizowany schemat Talentiady 2014 oraz wszystkie komunikaty turniejowe znajdują się w zakładce "TALENTIADA".
Ruszają rozgrywki Talentiada 2014
W niedzielę 27 kwietnia zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najmłodsi tenisiści, z różnych stron po raz kolejny zawitali do Łęczycy, aby rozegrać kolejny turniej Tenis 10 .
13 kwietnia, kiedy maratończycy przezwyciężali swoje słabości na dystansie ponad 42 km, zawodnicy i zawodniczki z całej Polski rywalizowali w Zajączkowym Turnieju Tenisowym CCS SPORTTEAM TOUR.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu