AKTUALNOŚCI

17 maja na kortach tenisowych klubu UKS KRAK TENIS KRAKÓW odbyły się Eliminacje Talentiady 2015 dla województwa małopolskiego oraz podkarpackiego.
W Olsztynie na kortach Jodłowa przy ul. Olimpijskiej odbyły się Eliminacje Regionalne Talentiady PZT dla woj. warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego.
Wraz z wiosną ruszamy z nowym cyklem 3 turniejów do lat 8 i do lat 10 . Nowością w tym sezonie będzie nowa kategoria, pomarańczowa, w której brać mogą udział dzieci z rocznika 2006 i młodsi.
Cykl turniejów Tenis10 obejmować będzie 8 imprez, które zostaną rozegrane w 2015 roku (jeden turniej w miesiącu). W imprezach będą mogły wziąć udział dzieci w wieku 5-10 lat, które rywalizować będą ze sobą w 4 kategoriach, zgodnie z wytycznymi programu Tenis10.
Polski Związek Tenisowy i Klub Sportowy Górnik Bytom zapraszają na turniej o "Puchar Śląska Tenis 10". turniej dofinansowany został ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zapraszamy do przeczytania relacji z turnieju Wilson Kids Cup Łęczyca Open zorganizowanego przez MMKT Łęczyca. Turniej dofinansowany został ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zapraszamy na najbliższy turniej, który odbędzie się 23-24 maja w Poznaniu.
W majowy weekend ruszył cykl turniejów tenisowych dla najmłodszych adeptów białego sportu. 46 zawodników z całej Polski rozegrało w sumie 157 meczy!
W hali "Aga" odbył się tradycyjny turniej dla najmłodszych z cyklu Tenis 10 o Puchar Prezydenta Miasta Radomia dofinansowany ze środków MSiT.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu