Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Polski Związek Tenisowy objął patronatem portal StacjaSport.pl. Zapraszamy do zapoznania się z projektem.
Szanowni Państwo! Nowy regulamin konkursu znajduje się w zakładce ,,Klub Roku".
Dnia 21 grudnia 2014 r. odbył się drugi turniej z cyklu Servicom Grand Prix.
Turniejami Tenis 10 w kategoriach niebieskiej, czerwonej i pomarańczowej zakończyliśmy bogaty w wydarzenia sportowe rok 2015.
Zdrowych, wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów tenisowych w nadchodzącym Nowym Roku Życzy Biuro PZT.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.
W Elblągu w tenisa ziemnego można też grać zimą. Coraz lepsze warunki do treningów sprawiają, że rośnie także liczba osób, które chcą tę dyscyplinę sportu uprawiać. Także dzieci, które rywalizują w cyklu Junior Cup. Na kortach w Kazimierzowie odbył się trzeci z siedmiu turniejów cyklu
W weekend odbył się ostatni turniej z cyklu o Mega Puchar Prezydenta Gniezna. Korty Szkoły Tenisa TP gościły dzieci do lat 10-ciu.Turniej w imieniu Pana Prezydenta otworzył p.Waldek Rewers
W dniach 13-14 grudnia na kortach nowoczesnego Klubu Tenisowego LEGIA Warszawa odbył się turniej Tenis10 w kategorii zielonej.
W Radomiu rozegrany został tradycyjny VIII już turniej z cyklu Tenis 10 o Puchar Prezydenta Miasta Radomia. Zawody, których organizatorem był RKT Return odbyły się w hali sportowej Aga.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu