Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

W sobotę 22 kwietnia 2017 r. na kortach klubu MATCHPOINT ŻYRARDÓW rozegrany został turniej Tenis 10 (kategoria czerwona). Motywem przewodnim turnieju była dobra zabawa i gra fair play.
W hali tenisowej OKT Jodłowa odbył się finałowy turniej Masters - GRAND-PRIX WARMII i MAZUR TENIS 10. Zorganizował go Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy. W Mastersie prawo udziału wywalczyło 10-ciu najlepszych tenisistów w każdej z trzech kategorii wiekowych.
Uprzejmie informujemy, że system informatyczny Polskiego Związku Tenisowego TPO został zmodernizowany o możliwość wpisywania wyników z turniejów Tenis10 znajdujących się w kalendarzu PZT. Organizatorzy, którzy przeprowadzili turnieje w pierwszym kwartale roku 2017 proszeni są o uzupełnienie tych wyników w systemie. Tylko te Kluby, które uzupełnią elektroniczne formularze, będą miały naliczane punkty do konkursu na Klub Roku Tenis10 2017. Na uzupełnione wyniki czekamy do 31.05.2017. Równocześnie prosimy o bieżące wprowadzanie wyników w następnych miesiącach.
Najlepsza w Polsce Akademia szkoląca dzieci do lat 10 według autorskiego programu Legia Tennis Schools. Zapraszamy wszystkie kluby do współpracy!
Zapraszamy 13 i 14 maja do Przytoku k.Zielonej Góry na cykl turniejów 5G Cup.
VIII Otwarte Mistrzostwa Głogowa w Mini Tenisie Puchar Starosty Głogowskiego  w kategorii do lat 7 , 8 , i 10 odbyły się w dniu 26.03.2017 W mistrzostwach wzięło udział 38 uczestników.
30-01-2017
Ogłaszamy wyniki konkursu na „Klub Roku Tenis 10 edycja 2016”. Aktualizacja o Regionalnych Zwycięzców.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu