AKTUALNOŚCI

22-05-2017
Kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie, mazowieckie i podlaskie to kolejne województwa, które rozegrały eliminacje Talentiady 2017.
Odbył się pierwszy z czterech Szlemów Tenis10. Kolejne zawody Roland Szczawno już na początku czerwca.Serdecznie zapraszamy.
08-03-2017
Sportoteka Puszczykowo zaprasza na V turniej o puchar A. Radwańskiej
W sobotę 22 kwietnia 2017 r. na kortach klubu MATCHPOINT ŻYRARDÓW rozegrany został turniej Tenis 10 (kategoria czerwona). Motywem przewodnim turnieju była dobra zabawa i gra fair play.
W hali tenisowej OKT Jodłowa odbył się finałowy turniej Masters - GRAND-PRIX WARMII i MAZUR TENIS 10. Zorganizował go Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy. W Mastersie prawo udziału wywalczyło 10-ciu najlepszych tenisistów w każdej z trzech kategorii wiekowych.
Uprzejmie informujemy, że system informatyczny Polskiego Związku Tenisowego TPO został zmodernizowany o możliwość wpisywania wyników z turniejów Tenis10 znajdujących się w kalendarzu PZT. Organizatorzy, którzy przeprowadzili turnieje w pierwszym kwartale roku 2017 proszeni są o uzupełnienie tych wyników w systemie. Tylko te Kluby, które uzupełnią elektroniczne formularze, będą miały naliczane punkty do konkursu na Klub Roku Tenis10 2017. Na uzupełnione wyniki czekamy do 31.05.2017. Równocześnie prosimy o bieżące wprowadzanie wyników w następnych miesiącach.
Najlepsza w Polsce Akademia szkoląca dzieci do lat 10 według autorskiego programu Legia Tennis Schools. Zapraszamy wszystkie kluby do współpracy!
NAWIGATOR
Partnerzy Programu