AKTUALNOŚCI

7-8 czerwca na kortach K.S. ,,Górnik" Bytom odbędzie się turniej o ,,Puchar Śląska Carbo Koks Cup".
W niedzielę 25 maja, kiedy na kortach Roland Garros w Paryżu zaczął się French Open, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najmłodsi tenisiści, z różnych stron po raz kolejny zawitali do Łęczycy, aby rozegrać II turniej cyklu letniego - Wilson Kids Cup Łęczyca Open – Edycja V
Pragniemy poinformować, iż Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało dotację Polskiemu Związkowi Tenisowemu na realizację programu "Tenis 10 na Orlikach" w 2014 r.
W Olsztynie na kortach Jodłowa, odbyły się Regionalne Eliminacje Talentiady Polskiego Związku Tenisowego, zorganizowane przez KS. Budowlani Olsztyn przy wsparciu Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisowego.
Na kortach AT Promasters zakończył się Turniej o Puchar Gryfa Szczecińskiego do lat 10, organizowany wspólnie z Polskim Związkiem Tenisowym i Ministerstwem Sportu i Turystyki.
W sobotę 17.05.2014, na gościnnych kętrzyńskich kortach, zagrali najmłodsi tenisiści w ramach XI Grand Prix Kętrzyna Tenis 10 (kategorie do 7, 8, 9 i 10 lat).
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem turniejowym klubu ,,MMKT Łęczyca"
18 maja na kortach MOSiR „RELAKS” w Zduńskiej Woli rozegrano turniej TENIS 10 w kat. zielonej.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski objął honorowym patronatem program Polskiego Związku Tenisowego „Tenis10”.
11 maja odbył się pierwszy turniej z cyklu Summer Break Cup. Początek sezonu letniego przywitał nas raczej deszczową pogodą, dlatego Klub postanowił że sezon balonowy zostanie przedłużony. Dzięki tej decyzji mogliśmy bez żadnych deszczowych przeszkód rozegrać kolejny turniej dla najmłodszych zawodników
NAWIGATOR
Partnerzy Programu