Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

1 września w Krośnie, odbył się turniej Tenis 10 w kategorii czerwonej, pomarańczowej i zielonej.
Zapraszamy do zapoznania się z nowym komunikatem turniejowym klubu MMKT Łęczyca ,,Wilson Championships Łęczyca Open".
Szanowni Państwo! Z przyczyn niezależnych od organizatorów (MMKT Łęczyca), turniej Wilson Championships Łęczyca Open zostaje przeniesiony na inny termin. Wkrótce pojawi się komunikat z nowym terminem turnieju. Póki co, trenujemy ostro i zapraszamy w najbliższym czasie do Królewskiej Łęczycy.
W Krośnie dobiegły końca zmagania najmłodszych tenisistów w ramach turnieju Tenis 10.
W wyniku zapytania ofertowego na zakup sprzętu w ramach tegorocznej edycji programu ,,Tenis 10 na Orlikach" wyłoniliśmy dystrybutora , którym została firma TENNISPLANET POLSKA TOMASZ BONAR.
Wyniki oraz relacja z turnieju ALGIDA CUP. Zapraszamy
Miło nam poinformować, że Polski Związek Tenisowy przy wsparciu naszego sponsora PGNiG, planuje jeszcze w tym roku kontynuować program „Tenis 10 na Orlikach”
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska objęła honorowym patronatem program Polskiego Związku Tenisowego ,,Tenis 10 w szkole".
Malwina Rowińska wygrała "OUATT WORLD FINAL TOURNAMENT 2014", La Baule TC La Garden w kategorii U9, pokonując w finale reprezentantkę Holandii- Rose Marie Nijkamp 5:0 5.3. Gratulujemy ogromnego sukcesu naszej zawodniczce.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu