Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

W miniony weekend odbył się kolejny turniej z cyklu o "Mega Puchar" Prezydenta J.Kowalskiego w kategorii do lat 10-ciu.
Zapraszamy wszystkie kluby, które uczestniczą w Programie Tenis10 do udziału w zabawie fotograficznej.
Dnia 20 września na obiekcie Klubu Tenisowego Tennis Team został rozegrany drugi z cyklu trzech turniejów tenisowych Tenis 10 o Puchar Volkswagen Porsche Tychy
W Krośnie przy Szkole Podstawowej nr 8 odbył się cykl turniejów dla najmłodszych .
Dnia 13.09.2014 na obiekcie Klubu Tenisowego Tennis Team został rozegrany pierwszy z cyklu trzech turniejów tenisowych Tenis 10 o Puchar Volkswagen Porsche Tychy.
W dniach 13-14.09.2014r., na gościnnych kętrzyńskich kortach, odbył się turniej tenisowy - XIII Grand Prix Kętrzyna Tenis 10  o Puchar Prezesa firmy Philips Kętrzyn.
13-14 września w Rzeszowie, odbyło się drugie szkolenie animatorów w ramach tegorocznej edycji programu ,,Tenis 10 na Orlikach" dofinansowanej ze środków MSiT. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!
14 września w Parku Śląskim odbył się 16. Piknik Olimpijski. Razem z Chorzowskim Towarzystwem Tenisowym prezentowaliśmy program Tenis 10. Zobacz jak świetnie się bawiliśmy!
Relacje z trzech wakacyjnych turniejów STAR DADAJ CUP UKS SPORTTEAM. Zapraszamy!
Królewska Łęczyca, WILSON Polska oraz MMKT Łęczyca mają zaszczyt uprzejmie zaprosić na II Edycję Ogólnopolskich Mistrzostw Krasnali Firmy Wilson, które odbędą się w dn. 27-29.09.2014 r. w Łęczycy.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu