Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

08-09-2017
Wspólnie z Akademią Sportu i Rekreacji zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w bezpłatnych lekcjach tenisa!
08-09-2017
Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce zaprasza wszystkie dzieci do udziału w kolejnym turnieju Tenis10.
08-09-2017
16 września w Legnicy odbędzie się ostatni turniej Tenis 10 z cyklu Kubot Kids Cup. Zapraszamy wszystkie dzieci!
05-09-2017
Tym razem rywalizacja na kortach w Parku Przyjaźni toczyła się w kategorii pomarańczowej. Prymat z utrzymała Nela Pietrzak, która w finale pokonała Janusza Michalskiego.
03-08-2017
W sobotę 12.08. akcja zawita do stolicy Śląska. Na Rynku w Katowicach dzieci będą miały szansę zarazić się tenisową pasją. Przez cały dzień będą się tam odbywać bezpłatne treningi tenisowe. Zapraszamy!
27-07-2017
W sobotę młodzi tenisiści rywalizowali w kategorii "pomarańczowej"(chłopcy i dziewczęta razem) oraz "zielonej" (chłopcy i dziewczęta osobno). Obok reprezentantów KKS Kalisz - sekcja tenisa (łącznie jedenastu), do Kalisza zawitali goście z Krakowa, Kępna, Ostrowa oraz Wrocławia. W kategorii „pomarańczowej” bezkonkurencyjna okazała się Nela Pietrzak, która w finale pokonała Janusza Michalskiego. W spotkaniu o trzecie miejsce Piotr Stachniuk wygrał z Adamem Sroczyńskim. Długie i zacięte mecze miały miejsce w kategorii "zielonej". Wśród dziewcząt wygrała Milena Błaszczyk, drugie miejsce wywalczyła niezmordowana Nela Pietrzak, trzecie Otylia Lemanik, zaś czwarte Alicja Baraniak. Wśród chłopców niepokonany okazał się Jan Werbliński, za którego plecami uplasowali się kolejno Maksym Glijer, Patryk Pietrykowski oraz Oskar Kinastowski. Gorące podziękowania należą się Wojciechowi Wawrzyniakowi, Crispy Natural. Piekarni Paraczyński oraz firmie Babolat za super nagrody i poczęstunek. Drugi turniej z cyklu KKS Cup rozegrany zostanie 19 sierpnia (także na kortach w Parku Przyjaźni).
12-07-2017
Trwa druga edycja akcji Dzieciaki do Rakiet. Już w sobotę 22 lipca akcja zawita do stolicy Małopolski.
12-07-2017
Pierwsze zwycięstwo Janka Caruka w kat. Niebieskiej, oraz kolejny triumf Mikołaja Owramko w grupie Pomarańczowej chłopców.Janek Urbański (Czerwona) oraz Matylda Kusio (Pomarańczowa Dziewczynek). Podczas rozdania nagród każdej kategorii, wszyscy zawodnicy otrzymali drobne upominki i pyszne lody ufundowane przez klub.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu