Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

W sobotę 18 kwietnia zorganizowaliśmy ostatni w sezonie halowym turniej Tenis10.
W ostatni weekend B&M Tennis Club gościł w Ostródzie na targach Vital Sport w Expo Arenie. Dwa dni z różnymi dyscyplinami sportowymi , a wśród nich tenis.
Serdecznie zapraszam do nowej zakładki DOKUMENTY DLA KLUBÓW , gdzie będą zamieszane pomocne materiały dotyczące obsługi systemu TPO.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem turniejowym MMKT Łęczyca.
W Puławach w nowym obiekcie tenisowym 28 marca 2015 r. odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Krasnali w tenisie do lat 10.
W dniu 28.03.2015r. na kortach Akademii Tenisowej Juana Carlosa Ferrero odbył się kolejny turniej z cyklu Juan Carlos Ferrero Cup w kategorii Tenis 10.
W ostatnią niedzielę, 29 marca 2015 r. na kortach B&M Tennis Club w Kazimierzowie, odbyła się 6 edycja turnieju JetSystem Active Team JUNIOR CUP.
Zapraszamy do przeczytania relacji z turnieju Wilson Kids Cup Łęczyca- Masters!
Od Kołobrzegu po Zieloną Górą, przez Łódź i Warszawę - z tak odległych zakątków kraju przyjeżdżali w marcu do Poznania młodzi tenisiści, aby walczyć o zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju z cyklu Tenis 10 "Playme Cup".
W sobotę i w niedziele 28-29 marca, w klubie UKS KRAK TENIS w Krakowie, odbył się turniej KRAK TENIS 10 CUP w kategorii czerwonej i pomarańczowej.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu