Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

Kalendarz

Nazwa: Województwo:
Data Od: Data Do:
Miejscowość:
Lista turniejów
Lp.Nazwa turniejuData od do
1ECT Tenis10 zielona - Mysiadło
Kategorie: Zielona,
2019-10-19 - 2019-10-20
2WTK "O Puchar TUKS Kozica" - Piotrków Trybunalski
Kategorie: Zielona,
2019-10-19 - 2019-10-19
3Babolat Ziajka Trophy 6 - Zabrze
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2019-10-19 - 2019-10-19
4KK TENIS T10 CUP - Kędzierzyn-Koźle
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-10-19 - 2019-10-19
5Tenis 10 Cup o Puchar Agnieszki Radwańskiej - Poznań
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-10-19 - 2019-10-20
6ECT Tenis10 - Mysiadło
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa,
2019-10-20 - 2019-10-20
7NORDYŃSKI KIDS CUP BY HEAD 2019 - EDYCJA II FINAŁ - Łódź
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2019-10-20 - 2019-10-20
8Silesia HEAD Kids Cup - Bytom
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-10-20 - 2019-10-20
9Tenis 10 Kia Polmotor Kids Cup 2019 - Szczecin
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-10-20 - 2019-10-20
10Tenis Asy - Białystok
Kategorie: Zielona,
2019-10-25 - 2019-10-25
11Turniej Tenis 10 Stalowa Wola - Stalowa Wola
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa,
2019-10-26 - 2019-10-26
12GRAND PRIX TORUNIA X/2019 - Toruń
Kategorie: Niebieska, Pomarańczowa,
2019-10-26 - 2019-10-26
13Łęczna CUP - Łęczna
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2019-10-26 - 2019-10-26
14T10 ZIELONA - Puchar Tenisowej Szkoły Podstawowej - Grodzisk Mazowiecki
Kategorie: Zielona,
2019-10-26 - 2019-10-27
15Zimowy Turniej Krasnali - Gdańsk
Kategorie: Pomarańczowa, Zielona,
2019-10-26 - 2019-10-27
16T10 - Puchar Tenisowej Szkoły Podstawowej - Grodzisk Mazowiecki
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa,
2019-10-26 - 2019-10-27
17II TYRES INTERNATIONAL GROUP CUP - Bielsko-Biała
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-10-27 - 2019-10-27
18Halloweenowy turniej Tenis10 - Kraków Tenis Klub - Kraków
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa,
2019-10-27 - 2019-10-27
19PACIFIC KIDS CUP 2019 - Lublin
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2019-10-27 - 2019-10-27
20START with Wilson Cup1 - Łódź
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa,
2019-10-27 - 2019-10-27
21TENES10 CUP - Jawczyce
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa,
2019-11-02 - 2019-11-02
22Tenis 10 BABOLAT CUP o puchar Burmistrza Pszczyny - Pszczyna
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-11-03 - 2019-11-03
23Wilson Cup - WARSZAWA
Kategorie: Zielona,
2019-11-09 - 2019-11-10
24WIlson Break Cup - Warszawa
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa,
2019-11-09 - 2019-11-10
25Fabianowo Cup - Poznan
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2019-11-09 - 2019-11-10
26Łęczna CUP - Łęczna
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa,
2019-11-10 - 2019-11-10
27Halowe Mistrzostwa Woj. Łódzkiego do lat 10 - Piotrków Trybunalski
Kategorie: Zielona,
2019-11-11 - 2019-11-11
28KAJTEK CUP VOL.1 - SZCZAWNO ZDRÓJ
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2019-11-16 - 2019-11-17
29Zimowy Turniej Krasnali - Gdańsk
Kategorie: Pomarańczowa, Zielona,
2019-11-16 - 2019-11-17
30Tenis 10 Cup o puchar Agnieszki Radwańskiej - Puszczykowo
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-11-16 - 2019-11-17
31Tie Break Kids Cup - Warszawa
Kategorie: Niebieska,
2019-11-17 - 2019-11-17
32Tenis 10 BABOLAT CUP o puchar Burmistrza Pszczyny - Pszczyna
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-11-17 - 2019-11-17
33Tie Break Kids Cup - Warszawa
Kategorie: Czerwona,
2019-11-17 - 2019-11-17
34Tie Break Kids Cup - Warszawa
Kategorie: Pomarańczowa,
2019-11-23 - 2019-11-24
35Tie Break Kids Cup - Warszawa
Kategorie: Czerwona,
2019-11-24 - 2019-11-24
36Tie Break Kids Cup - Warszawa
Kategorie: Niebieska,
2019-11-24 - 2019-11-24
37TENES10 Kat. Zielona - Jawczyce
Kategorie: Zielona,
2019-11-30 - 2019-12-01
38TYRES INTERNATIONAL GROUP CUP - Bielsko-Biała
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-12-01 - 2019-12-01
39MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENIS 10 - Bytom
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-12-07 - 2019-12-07
40TENIS 10 MIKOŁAJKOWY - Toruń
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa,
2019-12-07 - 2019-12-07
41Zimowy Turniej Krasnali - Gdańsk
Kategorie: Pomarańczowa, Zielona,
2019-12-07 - 2019-12-08
42MIKOŁAJKOWY KAJTEK CUP VOL.2 - SZCZAWNO ZDRÓJ
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2019-12-07 - 2019-12-08
43Tenis 10 BABOLAT CUP o puchar Burmistrza Pszczyny - Pszczyna
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-12-08 - 2019-12-08
44Tenis 10 AT Masters - Radom
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa,
2019-12-08 - 2019-12-08
45TENES10 CUP - Jawczyce
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa,
2019-12-14 - 2019-12-14
46Tie Break Kids Cup - Warszawa
Kategorie: Zielona,
2019-12-14 - 2019-12-15
47INTEX CUP - Poznań
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-12-14 - 2019-12-15
48 TYRES INTERNATIONAL GROUP CUP MASTERS - Bielsko-Biała
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2019-12-15 - 2019-12-15
49Marcin Dekor Break Cup - Warszawa
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa,
2019-12-15 - 2019-12-15
50Zimowy turniej Krasnali - Gdańsk
Kategorie: Pomarańczowa, Zielona,
2020-01-11 - 2020-01-12
51BKT Advantage Cup - Bielsko-Biała
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2020-01-12 - 2020-01-12
52Zimowy Turniej Krasnali - Gdańsk
Kategorie: Pomarańczowa, Zielona,
2020-02-01 - 2020-02-02
53BKT Advantage Cup - Bielsko-Biała
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2020-02-16 - 2020-02-16
NAWIGATOR
Partnerzy Programu