Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

W Olsztynie na kortach Jodłowa, odbyły się Regionalne Eliminacje Talentiady Polskiego Związku Tenisowego, zorganizowane przez KS. Budowlani Olsztyn przy wsparciu Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisowego.
Na kortach AT Promasters zakończył się Turniej o Puchar Gryfa Szczecińskiego do lat 10, organizowany wspólnie z Polskim Związkiem Tenisowym i Ministerstwem Sportu i Turystyki.
W sobotę 17.05.2014, na gościnnych kętrzyńskich kortach, zagrali najmłodsi tenisiści w ramach XI Grand Prix Kętrzyna Tenis 10 (kategorie do 7, 8, 9 i 10 lat).
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem turniejowym klubu ,,MMKT Łęczyca"
18 maja na kortach MOSiR „RELAKS” w Zduńskiej Woli rozegrano turniej TENIS 10 w kat. zielonej.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski objął honorowym patronatem program Polskiego Związku Tenisowego „Tenis10”.
11 maja odbył się pierwszy turniej z cyklu Summer Break Cup. Początek sezonu letniego przywitał nas raczej deszczową pogodą, dlatego Klub postanowił że sezon balonowy zostanie przedłużony. Dzięki tej decyzji mogliśmy bez żadnych deszczowych przeszkód rozegrać kolejny turniej dla najmłodszych zawodników
Miło nam poinformować, że partnerem tegorocznej edycji Talentiady został Euro Holding - sponsor Polskiego Związku Tenisowego.
W miniony weekend odbył sie kolejny turniej cyklu Tenis10 o Mega Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego .
11 maja na obiekcie "Olimpijski Club" oraz "Centrum Tenisowe Morskie Oko" we Wrocławiu odbył się ostatni turniej z cyklu Tenismania.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu