Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

W przepiękne słoneczne popołudnie na kortach KS Warszawianka rozegraliśmy ostatni turniej cyklu CCS SPORTTEAM TOUR – TURNIEJ MASTERS.
Piękna pogoda, wspaniali goście i mnóstwo wrażeń - tak było w niedzielę na Kępie Potockiej w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia galerii z Pikniku Olimpijskiego.
Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem klubu ,,KT Return Zamość"
Komunikat dotyczący finału w Poznaniu, znajduje się w zakładce ,,Talentiada".
7 i 8 czerwca podczas finałów ROLAND GARROS, chłopcy i dziewczynki walczyli o puchar WTS DeSki w kategorii zielonej.
7 i 8 czerwca w Poznaniu, odbył się drugi półfinał turnieju Talentiada 2014. Zwyciężyły ,,Błyskawice AZS Poznań". Do finału awansowało osiem pierwszych drużyn. Gratulujemy wszystkim zawodnikom!
7-8 czerwca, w Radomiu, odbył się pierwszy półfinał Talentiady 2014. Zwyciężyły ,,Błyskawice" z KS Budowlani Olsztyn. Pierwsze osiem drużyn zakwalifikowało się do XII Ogólnopolskiego Finału Talentiady 2014 w Poznaniu
W Dniu Dziecka takie wiadomości to czysta przyjemność. Skierowany do dzieci program „Tenis 10” zyskał właśnie sponsora. Jest nim Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA (PGNiG).
31 maja w Wesołej, odbył się turniej eliminacyjny Talentiada 2014 dla województwa mazowieckiego i podlaskiego. W turnieju wzięło udział 17 drużyn. Zwyciężył team ,,Return I".
Na golęcińskich kortach miniony weekend upłynął tradycyjnie pod znakiem sportowej rywalizacji. Po raz siódmy w tym sezonie Park Tenisowy Olimpia był gospodarzem ogólnopolskiego turnieju "Tenis 10" z cyklu Tosmak Cup
NAWIGATOR
Partnerzy Programu