AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo! Z przyczyn niezależnych od organizatorów (MMKT Łęczyca), turniej Wilson Championships Łęczyca Open zostaje przeniesiony na inny termin. Wkrótce pojawi się komunikat z nowym terminem turnieju. Póki co, trenujemy ostro i zapraszamy w najbliższym czasie do Królewskiej Łęczycy.
W Krośnie dobiegły końca zmagania najmłodszych tenisistów w ramach turnieju Tenis 10.
W wyniku zapytania ofertowego na zakup sprzętu w ramach tegorocznej edycji programu ,,Tenis 10 na Orlikach" wyłoniliśmy dystrybutora , którym została firma TENNISPLANET POLSKA TOMASZ BONAR.
Wyniki oraz relacja z turnieju ALGIDA CUP. Zapraszamy
Miło nam poinformować, że Polski Związek Tenisowy przy wsparciu naszego sponsora PGNiG, planuje jeszcze w tym roku kontynuować program „Tenis 10 na Orlikach”
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska objęła honorowym patronatem program Polskiego Związku Tenisowego ,,Tenis 10 w szkole".
Malwina Rowińska wygrała "OUATT WORLD FINAL TOURNAMENT 2014", La Baule TC La Garden w kategorii U9, pokonując w finale reprezentantkę Holandii- Rose Marie Nijkamp 5:0 5.3. Gratulujemy ogromnego sukcesu naszej zawodniczce.
W sobotę 29.06 odbył się kolejny turniej cyklu Tenis10 o Mega Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego.
17-19 lipca na kortach ,,Parku Tenisowego Olimpia" w Poznaniu odbędzie się kolejny turniej z cyklu ,,15. Ogólnopolskich Turniejów Tenis 10" dofinansowywanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu