Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Dnia 27.09.2014 na kortach ziemnych Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie odbył się turniej tenisa ziemnego z serii Tenis 10 II JESIENNY TOP TENIS CUP 2014.
W miniony weekend odbył się kolejny turniej z cyklu o "Mega Puchar" Prezydenta J.Kowalskiego w kategorii do lat 10-ciu.
Zapraszamy wszystkie kluby, które uczestniczą w Programie Tenis10 do udziału w zabawie fotograficznej.
Dnia 20 września na obiekcie Klubu Tenisowego Tennis Team został rozegrany drugi z cyklu trzech turniejów tenisowych Tenis 10 o Puchar Volkswagen Porsche Tychy
W Krośnie przy Szkole Podstawowej nr 8 odbył się cykl turniejów dla najmłodszych .
Dnia 13.09.2014 na obiekcie Klubu Tenisowego Tennis Team został rozegrany pierwszy z cyklu trzech turniejów tenisowych Tenis 10 o Puchar Volkswagen Porsche Tychy.
W dniach 13-14.09.2014r., na gościnnych kętrzyńskich kortach, odbył się turniej tenisowy - XIII Grand Prix Kętrzyna Tenis 10  o Puchar Prezesa firmy Philips Kętrzyn.
13-14 września w Rzeszowie, odbyło się drugie szkolenie animatorów w ramach tegorocznej edycji programu ,,Tenis 10 na Orlikach" dofinansowanej ze środków MSiT. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!
14 września w Parku Śląskim odbył się 16. Piknik Olimpijski. Razem z Chorzowskim Towarzystwem Tenisowym prezentowaliśmy program Tenis 10. Zobacz jak świetnie się bawiliśmy!
Relacje z trzech wakacyjnych turniejów STAR DADAJ CUP UKS SPORTTEAM. Zapraszamy!
NAWIGATOR
Partnerzy Programu