Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Od Kołobrzegu po Zieloną Górą, przez Łódź i Warszawę - z tak odległych zakątków kraju przyjeżdżali w marcu do Poznania młodzi tenisiści, aby walczyć o zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju z cyklu Tenis 10 "Playme Cup".
W sobotę i w niedziele 28-29 marca, w klubie UKS KRAK TENIS w Krakowie, odbył się turniej KRAK TENIS 10 CUP w kategorii czerwonej i pomarańczowej.
Ważny komunikat dla organizatorów turniejów Tenis 10.
W niedzielę 15 marca odbył się kolejny turniej dla dzieci w KT Break. Do klubu zjechała się czołówka najlepszych graczy z Warszawy.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.
VI Otwarte Mistrzostwa Głogowa w Mini Tenisie,,TENIS10'' o Puchary Starosty Powiatu Głogowskiego w kategorii do lat 6,8,9
W niedzielę 8 marca na kortach Servicom w Tychach odbył się turniej mini-tenisa.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że otrzymaliśmy z Ministerstwa Sportu i Turystyki dofinansowanie w ramach zadania "Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży".
Relacja z ostatniego, halowego turnieju z cyklu Wilson Kids Cup Łęczyca Open.
Za nami kolejny turniej Tenis10, który zorganizowaliśmy na kortach w Brwinowie. W zawodach wzięło udział około czterdzieścioro dzieci. Dla kilkorga uczestników był to pierwszy turniej w życiu, było więc trochę strachu, czasem łez, ale na koniec wszyscy wyjechali z Brwinowa uśmiechnięci i zadowoleni.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu