AKTUALNOŚCI

03-08-2017
W sobotę 12.08. akcja zawita do stolicy Śląska. Na Rynku w Katowicach dzieci będą miały szansę zarazić się tenisową pasją. Przez cały dzień będą się tam odbywać bezpłatne treningi tenisowe. Zapraszamy!
27-07-2017
W sobotę młodzi tenisiści rywalizowali w kategorii "pomarańczowej"(chłopcy i dziewczęta razem) oraz "zielonej" (chłopcy i dziewczęta osobno). Obok reprezentantów KKS Kalisz - sekcja tenisa (łącznie jedenastu), do Kalisza zawitali goście z Krakowa, Kępna, Ostrowa oraz Wrocławia. W kategorii „pomarańczowej” bezkonkurencyjna okazała się Nela Pietrzak, która w finale pokonała Janusza Michalskiego. W spotkaniu o trzecie miejsce Piotr Stachniuk wygrał z Adamem Sroczyńskim. Długie i zacięte mecze miały miejsce w kategorii "zielonej". Wśród dziewcząt wygrała Milena Błaszczyk, drugie miejsce wywalczyła niezmordowana Nela Pietrzak, trzecie Otylia Lemanik, zaś czwarte Alicja Baraniak. Wśród chłopców niepokonany okazał się Jan Werbliński, za którego plecami uplasowali się kolejno Maksym Glijer, Patryk Pietrykowski oraz Oskar Kinastowski. Gorące podziękowania należą się Wojciechowi Wawrzyniakowi, Crispy Natural. Piekarni Paraczyński oraz firmie Babolat za super nagrody i poczęstunek. Drugi turniej z cyklu KKS Cup rozegrany zostanie 19 sierpnia (także na kortach w Parku Przyjaźni).
12-07-2017
Trwa druga edycja akcji Dzieciaki do Rakiet. Już w sobotę 22 lipca akcja zawita do stolicy Małopolski.
12-07-2017
Pierwsze zwycięstwo Janka Caruka w kat. Niebieskiej, oraz kolejny triumf Mikołaja Owramko w grupie Pomarańczowej chłopców.Janek Urbański (Czerwona) oraz Matylda Kusio (Pomarańczowa Dziewczynek). Podczas rozdania nagród każdej kategorii, wszyscy zawodnicy otrzymali drobne upominki i pyszne lody ufundowane przez klub.
18-06-2017
Na podium stanęły drużyny: ATAK Łodź, BŁYSKAWICE AZS i TIEBREAK I. Gratulacje dla wszystkich uczestników!
16-06-2017
W dniach 17-18 czerwca na kortach AZS Poznań odbędzie się finał Talentiady 2017!
14-06-2017
w dniach 24-25.06 na kortach AZS Don Balon w Gdańsku odbędzie się II edycja turnieju. Zapraszamy wszystkie dzieci. Super atrakcje, poczęstunek, znakomita zabawa. Welcome pack’i dla każdego uczestnika!
13-06-2017
II edycja Kubot Kids Cup 2017 zbliża się dużymi krokami! Zapraszamy już 18 czerwca do Legnicy🎾
NAWIGATOR
Partnerzy Programu