Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

1 czerwca, na kortach ceglastych ,,RCS Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS" zorganizowało ogólnopolski turniej tenisa z serii TENIS 10.
1 czerwca odbył się pierwszy turniej w cyklu Tenis10 w Kazimierzu Dolnym.
1 czerwca przy okazji Pikniku zorganizowanego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, razem ze wszystkimi resortami świętowaliśmy Dzień Dziecka
25 maja na kortach ,,KT Break" odbył się kolejny turniej Tenis 10. Zawodnicy pojawili się na kortach w bojowych nastrojach, jednak uśmiech nie schodził z ich twarzy.
29 maja 2014r. mimo nieprzyjaznej aury, udało się Górniczemu Klubowi Tenisowemu Nafta zorganizować turniej eliminacyjny Talentiada 2014. Zwyciężył team " Nadal"!Gratulujemy
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami rozgrywek półfinałowych Talentiada 2014- Poznań i Radom. Komunikaty znają Państwo w zakładce ,,Talentiada"
30-05-2014
Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkich na piknik do ogrodów Kancelarii Premiera. Będą gry, zabawy, atrakcje i oczywiście nauka tenisa dla najmłodszych. Widzimy się w niedzielę, 1 czerwca.
W eliminacjach Talentiady woj. wielkopolskiego i opolskiego, które odbyły się na kortach ,,AZS Poznań" 25 maja 2014 wystartowało 6 drużyn. Zwyciężyły „TENISOWE PIORUNY”. Gratulujemy!
23 maja na kortach AT Promasters w Szczecinie odbył się turniej eliminacyjny Talentiada 2014 dla województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego. Zwyciężyły ,,GRYFY PROMASTERS 1".
23 maja na kortach ,,MKT Łódź" odbył się turniej eliminacyjny Talendiada 2014 dla województwa łódzkiego i śląskiego. W klasyfikacji generalnej zwyciężyli ,,MASTERSI ŁÓDŹ". Pozostałym drużynom gratulujemy.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu