Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

30-05-2014
Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkich na piknik do ogrodów Kancelarii Premiera. Będą gry, zabawy, atrakcje i oczywiście nauka tenisa dla najmłodszych. Widzimy się w niedzielę, 1 czerwca.
W eliminacjach Talentiady woj. wielkopolskiego i opolskiego, które odbyły się na kortach ,,AZS Poznań" 25 maja 2014 wystartowało 6 drużyn. Zwyciężyły „TENISOWE PIORUNY”. Gratulujemy!
23 maja na kortach AT Promasters w Szczecinie odbył się turniej eliminacyjny Talentiada 2014 dla województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego. Zwyciężyły ,,GRYFY PROMASTERS 1".
23 maja na kortach ,,MKT Łódź" odbył się turniej eliminacyjny Talendiada 2014 dla województwa łódzkiego i śląskiego. W klasyfikacji generalnej zwyciężyli ,,MASTERSI ŁÓDŹ". Pozostałym drużynom gratulujemy.
7-8 czerwca na kortach K.S. ,,Górnik" Bytom odbędzie się turniej o ,,Puchar Śląska Carbo Koks Cup".
W niedzielę 25 maja, kiedy na kortach Roland Garros w Paryżu zaczął się French Open, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najmłodsi tenisiści, z różnych stron po raz kolejny zawitali do Łęczycy, aby rozegrać II turniej cyklu letniego - Wilson Kids Cup Łęczyca Open – Edycja V
Pragniemy poinformować, iż Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało dotację Polskiemu Związkowi Tenisowemu na realizację programu "Tenis 10 na Orlikach" w 2014 r.
W Olsztynie na kortach Jodłowa, odbyły się Regionalne Eliminacje Talentiady Polskiego Związku Tenisowego, zorganizowane przez KS. Budowlani Olsztyn przy wsparciu Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisowego.
Na kortach AT Promasters zakończył się Turniej o Puchar Gryfa Szczecińskiego do lat 10, organizowany wspólnie z Polskim Związkiem Tenisowym i Ministerstwem Sportu i Turystyki.
W sobotę 17.05.2014, na gościnnych kętrzyńskich kortach, zagrali najmłodsi tenisiści w ramach XI Grand Prix Kętrzyna Tenis 10 (kategorie do 7, 8, 9 i 10 lat).
NAWIGATOR
Partnerzy Programu