Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Polski Związek Tenisowy i Klub Sportowy Górnik Bytom zapraszają na turniej o "Puchar Śląska Tenis 10". turniej dofinansowany został ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zapraszamy do przeczytania relacji z turnieju Wilson Kids Cup Łęczyca Open zorganizowanego przez MMKT Łęczyca. Turniej dofinansowany został ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zapraszamy na najbliższy turniej, który odbędzie się 23-24 maja w Poznaniu.
W majowy weekend ruszył cykl turniejów tenisowych dla najmłodszych adeptów białego sportu. 46 zawodników z całej Polski rozegrało w sumie 157 meczy!
W hali "Aga" odbył się tradycyjny turniej dla najmłodszych z cyklu Tenis 10 o Puchar Prezydenta Miasta Radomia dofinansowany ze środków MSiT.
Trenerzy KS Budowlani Olsztyn wystąpili gościnnie w festynie AQUA MAJÓWKA na placu przed AQUASFERĄ, promując Program Tenis 10 , Polskiego Związku Tenisowego.
26 kwietnia zorganizowaliśmy ostatni w sezonie 2014/2015 halowy turniej Tenis10. W zawodach wystąpiło ponad 40 dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Popularność turnieju dziecięcego Playme Cup rośnie z miesiąca na miesiąc.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem turniejowym klubu MMKT Łęczyca. Turniej dofinansowany jest ze środków MSiT w ramach konkursu "Cykl imprez Tenis 10".
NAWIGATOR
Partnerzy Programu