AKTUALNOŚCI

Ruszają rozgrywki Talentiada 2014
W niedzielę 27 kwietnia zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najmłodsi tenisiści, z różnych stron po raz kolejny zawitali do Łęczycy, aby rozegrać kolejny turniej Tenis 10 .
13 kwietnia, kiedy maratończycy przezwyciężali swoje słabości na dystansie ponad 42 km, zawodnicy i zawodniczki z całej Polski rywalizowali w Zajączkowym Turnieju Tenisowym CCS SPORTTEAM TOUR.
W niedzielę 13.04.2014r. w Kętrzynie UKS Kętrzynianka we współpracy z Dyrekcją MOSiR zorganizował dla dzieci X-ty już turniej tenisowy z cyklu GRAND PRIX KĘTRZYNA !
W niedzielę 13 kwietnia zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najlepsi młodzi zawodnicy, uczestnicy 3 turniejów cyklu Wilson Kids Cup Łęczyca Open zjechali na korty MMKT – Łęczyca.
Turniej Tenis10 w kategorii czerwonej o Puchar Prezydenta Miasta Katowice podczas tegorocznej edycji BNP Paribas Katowice obfitował w wiele atrakcji i emocji.
W Ostródzie w Hali Tenisowej OCSiR odbył się Finałowy turniej MASTERS Grand-Prix Warmii i Mazur Tenis 10 w randze Mistrzostw Województwa do 8, 9 i 10 lat. Zorganizowany przez warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy
W hali Aga odbył się tradycyjny turniej dla najmłodszych z cyklu Tenis 10 o Puchar Prezydenta Miasta Radomia
Kolejna niedziela z Tenis 10 za nami. Szósty dzień kwietnia okazał się szczęśliwą datą dla zawodników KT Break
06.04.2014 na wrocławskich kortach Olimpijski Club Tennis&Sports oraz Centrum Tenisowe Morskie Oko został rozegrany 6 turniej cyklu TENISMANIA, organizowany przez Klub KTA Wrocław
NAWIGATOR
Partnerzy Programu