AKTUALNOŚCI

Odwiedź Rafa Nadal Academy razem z KINDER Joy of moving!

Od 30 października do 2 listopada w Rafa Nadal Academy już po raz trzeci odbędzie się międzynarodowy finał turnieju KINDER Joy of moving Tennis Trophy.

W tym roku Polskę reprezentować będzie na wydarzeniu aż 8 młodych tenisistek i tenisistów – kto to będzie?
Każdy ma szansę, wystarczy wziąć udział w krajowych turniejach z serii KINDER Joy of moving!
KINDER Joy of moving Tennis Trophy to międzynarodowy turniej dla dzieci do lat 12., realizowany przez Grupę Ferrero w kilku krajach na świecie.
W tym roku krajami goszczącymi turniej są Polska, Włochy, Francja, Chorwacja, Austria, Luksemburg, Bułgaria, Węgry, Rumunia oraz Wyspy Zielonego Przylądka.
W Polsce organizatorem turnieju jest Polski Związek Tenisowy, a krajowe eliminacje odbędą się w następujących datach oraz lokalizacjach:

08-11.09.2023, Park Tenisowy „Olimpia” w Poznaniu,
29.09-02.10.2023, Europejskie Centrum Tenisa w Mysiadle koło Warszawy,
13-16.10.2023, Śląskie Centrum Tenisa w Pszczynie.

Turniej rozgrywany jest w następujących kategoriach:

• single dziewcząt i chłopców U10, U12,
• mecze „pocieszenia” w formule debla,

W każdym spotkaniu KINDER Joy of moving szykuje dla uczestników pakiety startowe oraz nagrody za I, II oraz III i III miejsce.
Oczywiście na najlepszą szóstkę zawodniczek i zawodników czekać będzie bilet na międzynarodowy finał turnieju w Rafa Nadal Academy w Manacor na Majorce.

W tym roku firma Ferrero zdecydowała się ufundować dodatkowe dwa miejsca na wyjazd, które zostaną przyznane dowolnej zawodniczce i dowolnemu zawodnikowi z kategorii U12.

Zapisy: portal.pzt.pl

NAWIGATOR
Partnerzy Programu