AKTUALNOŚCI

Playme Cup - ciąg dalszy dziecięcych zmagań!

W dniach 24 i 25 stycznia na kortach Parku Tenisowego Olimpia rozegrano kolejne kategorie z cyklu turniejów dla dzieci "Playme Cup”. W grupie 10-latek zwyciężyła Sonia Pieczyńska, a wśród zawodników z niebieskiej kategorii najlepszy okazał się Hugo Rytelewski.

W sobotę 24 stycznia, odbyła się kategoria zielona, w której rywalizowały dziewczynki w wieku do 10 lat. Wśród siedmiu uczestniczek najlepsza okazała się zawodniczka KROS Tarnowo Podgórne - Sonia Pieczyńska po zwycięstwie w finale z Alyssą Straszewski. Najniższy stopień na podium dla Dominiki Podhajeckiej (GKT Smecz Górzyca), która w walce o brązowy medal pokonała reprezentantkę AZS-u Poznań – Karolinę Gonciarz.

Kategoria niebieska została rozegrana w niedzielę, 25 stycznia. W grupie 5- i 6-latków rywalizowała piątka zawodników. Po rozgrzewce i zabawach tenisowych z dużą ilością śmiechu przyszedł czas na poważną rywalizację tenisową. Kategorię niebieską wygrał Hugo Rytelewski ( AZS Poznań), II miejsce dla Miłosza Mańkowskiego, III miejsce dla jedynej uczestniczki Pauliny Grechuty (SKT Sopot).

A już za dwa tygodnie – 7 i 8 lutego - kolejne rozgrywki w kategoriach zielonej i niebieskiej. Natomiast w poprzedzający je weekend (31 stycznia i 1 lutego) do walki o kolejne punkty i trofea staną zawodnicy kategorii czerwonej i pomarańczowej.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za przybycie i wspaniałe emocje sportowe. Gratulujemy świetnych wyników i liczymy na Wasz udział w kolejnych edycjach imprezy Playme Cup!

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o turnieju oraz szczegółowe wyniki turnieju znajdziecie Państwo tutaj:
www.parktenisowy.pl/kids-club/playme-cup
NAWIGATOR
Partnerzy Programu