Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Decathlon Silesia Kids Cup Masters

Miejscem rozgrywek turnieju był ośrodek sportowy Silesia Club Tennis&Squash w Bytomiu Miechowicach. Impreza była skierowana do dzieci do lat 10 oraz starszej młodzieży.
Organizatorem Turnieju był klub sportowy Silesia Club, sponsorem Decathlon, Tenis 10, Polski Związek Tenisowy. Turniej dofinansowany był z środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Na Turniej przybyło 108 uczestników, którzy zmierzyli się w kategoriach Niebieskiej, Pomarańczowej, Czerwonej, Zielonej i Żółtej - +10 Rekreacja.
Uczestnicy grali na 6 kortach – trzech krytych i trzech otwartych.

Pierwszego dnia na kortach rywalizowały młodsze dzieciaki. Zaczęła kategoria niebieska. Najlepsza okazała się Sybicka Oliwia. W kategorii czerwonej chłopców zwyciężył Biegalski Aleksander, wśród dziewcząt wygrała Husar Sara. Najlepszym tenisistom grającym w kategorii pomarańczowej został Jakub Jędryka, a najlepszą tenisistką Natalia Kłys. Rozgrywki w kategorii zielonej zakończyły się zwycięstwem Alana Ważny i Mileny Zając.
W kategorii żółtej - +10 rekreacja zwycięzcom został Dembończyk Patryk, a zwyciężczynią Laura Weiner.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale oraz nagrody.
Rywalizacja była zacięta, turniej przebiegał w sportowej atmosferze, a uczestnicy reprezentowali postawę fair-play. Przede wszystkim liczyła się dobra zabawa.

Turniej dofinansowany został ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.