Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Tenisowy weekend nad jeziorem Ukiel Olsztyn

Tenisowy weekend nad jeziorem Ukiel Olsztyn
Tenisowy weekend nad jeziorem Ukiel Olsztyn
Ponad 50-ciu młodych adeptów tenisa wzięło udział w turniejach organizowanych na kortach OKT Jodłowa Olsztyn przez W-MZT. Przez dwa dni rozegrano 4 turnieje z cyklu GRAND-PRIX WARMII i MAZUR, w których startowały dzieci i zawodnicy od 6-ciu do 12 lat, z Olsztyna, województwa i całego kraju.
Tenis 10 do 8 lat; rywalizowano na mini kortach czerwonymi piłkami, do wygrania tie-breaków, systemem „każdy z każdym” w 2 grupach z których najlepsi grali o zwycięstwo w meczach półfinałowych i finałowych o kolejni o następne miejsca;

Półfinały;
Tomek Płocharczyk – Julia Płocharczyk 7/4
Ania Wojewoda – Ania Tunkiewicz 10/8
Finał; T. Płocharczyk – Wojewoda 7/4
O III m-ce ; Tunkiewicz – J. Płocharczyk 10/8

Ostateczna kolejność;
1. Tomek Płocharczyk - Mrągowo
2. Ania Wojewoda - RP Sport Olsztyn
3. Ania Tunkiewicz – Set Point Olsztyn
4. Julia Płocharczyk – Mrągowo
5. Mikołaj Owramko – Orzeł Warszawa
6. Oliwier Stempień – RP Sport Olsztyn
7. Zuzia Werno – RP Sport Olsztyn
8. Aleksander Stempień – RP Sport Olsztyn
9. Aleksander Piątek – Jakubowo Olsztyn
10.Piotr Pieczkowski – Budowlani Olsztyn
11. Szymon Wiśniewski - Ostróda
12. Michalina Dziemianowicz - Stawiguda

Tenis 10 do 9 lat; rywalizowano na mini kortach pomarańczowymi piłkami, do wygrania super tie-breaków, systemem „każdy z każdym” w 2 grupach z których najlepsi grali o zwycięstwo w meczach półfinałowych i finałowych o kolejni o następne miejsca;

Półfinały;
Jakub Wynimko- Maks Jesionowski 10/6
Mikołaj Owremko- Julia Jaskólska 10/6

Ostateczna kolejność;
1. Jakub Wynimko - Biskupiec
2. Mikołaj Owramko - Orzeł Warszawa
3. Maks Jesionowski – Orzeł Warszawa
4. Julia Jaskólska – Stawiguda
5. Ania Tunkiewicz – Set Point Olsztyn
6. Tomek Płocharczyk – Mrągowo
7. Ania Wojewoda – RP Sport Olsztyn
8. Anastazja Kuś – Budowlani Olsztyn
9. Julia Płocharczyk – Mrągowo
10. Zuzanna Suchowiecka – RP Sport Olsztyn
11. Olek Piątek – Jakubowo Olsztyn
12. Szymon Warykiewicz – Budowlani Olsztyn

Green Tour do 12 lat; nowa formuła turniejowa dla dzieci do lat 10-ciu z możliwością udziału starszych do lat 12-tu (poniżej 50 rankingu PZT), zielonymi piłkami na całym korcie, do wygrania seta do 4 punktów.

Półfinały;
Antoni Magielski – Antoni Przybylski 4/3
Piotr Andruszkiewicz – Antoni Kosyrz 4/1
Finał; Andruszkiewicz – Magielski 4/3
1. Piotr Andruszkiewicz - Giżycko
2. Antoni Magielski - Klub Miedzieszyn Warszawa
3. Antoni Przybylski – Klub Miedzieszyn Warszawa
3. Antoni Kosyrz – Klub Miedzieszyn
5. Mikołaj Pietrzak – Klub Miedzieszyn
6. Joachim Szymborski – Klub Miedzieszyn
7. Ania Sobczak – Jakubowo Olsztyn
8. Dominika Kurowska – Budowlani Olsztyn
9. Julia Gumowska - Budowlani Olsztyn

Wszystkim zawodnikom gratulujemy
NAWIGATOR
Partnerzy Programu