Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Turniej Tenis10 na kortach w Nowej Wsi Warszawskiej

Turniej Tenis10 na kortach w Nowej Wsi Warszawskiej
Dwadzieścioro dzieci rywalizowało na kortach przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowej Wsi Warszawskiej w kolejnym turnieju Tenis10 zorganizowanym przez Klub Sportowy „Tennis Life” Brwinów Było to możliwe dzięki życzliwości pani Ewy Dymury, dyrektor szkoły w Nowej Wsi i zaangażowaniu kilkudziesięcioosobowej grupy wolontariuszy, z którą przygotowaliśmy korty do sezonu letniego.

Tym razem rozegraliśmy tylko jedną, zieloną kategorię wiekową. Turniej rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach, w sobotę praktycznie wszystkie mecze były rozgrywane w drobnym deszczu. W niedzielę zaświeciło w Nowej Wsi słońce, ale w grze przeszkadzał zawodnikom porywisty wiatr. Mimo to udało nam się przeprowadzić zawody z godnie z planem, mogliśmy też obejrzeć kilka bardzo ciekawych i zaciętych pojedynków z udziałem czołowych zawodników Mazowsza. Wśród chłopców najlepszy okazał się Janek Nowacki (KT „Legia” Warszawa), który w finale pokonał Huberta Plenkiewicza (RKT „Return” Radom). Trzecie miejsce zajęli Kuba Januchowski (NST) i Wiktor Kośnik (NST). Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Maja Sobiech („Matchpoint” Komorów), która w finale pokonała swoją koleżankę klubową Klarę Gwizdę. Trzecie miejsce przypadło Ali Koczocik (WTS „Orzeł” Warszawa).

Klasyfikacja generalna:

Kategoria zielona dziewcząt
1 Maja Sobiech
2 Klara Gwizda
3 Alicja Koczocik
4 Zuzanna Krzosek

Kategoria zielona chłopców
1 Jan Nowacki
2 Hubert Plenkiewicz
3 Jakub Januchowski
Wiktor Kośnik
5 Maciej Murawiec
Maxime Bommarito
Jakub Sobociński
Kajetan Góra
9 Michał Breńda
Mikołaj Łokieć
Jakub Dołaszyński
Ksawery Sakowski


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejny turniej. W dniach 18-19 czerwca zorganizujemy w Nowej Wsi turniej Tenis10 o Puchar Wójta Gminy Michałowice

Waldemar Cecuła
prezes KS „Tennis Life” Brwinów
NAWIGATOR
Partnerzy Programu