Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Turniej Tenis 10 w Tarnogrodzie

Turniej Tenis 10 w Tarnogrodzie
5 marca UKS „Junior” w Tarnogrodzie zorganizował turniej Tenis „10” w trzech kategoriach wiekowych: niebieskiej, czerwonej i pomarańczowej.

W dwóch pierwszych kategoriach rywalizowano w grupach mieszanych, a w kategorii pomarańczowej z podziałem na dziewczynki i chłopców. Łącznie wzięło udział w zawodach 13 zawodników i zawodniczek.

W kategorii niebieskiej zwyciężył Miłosz Gałka(UKS „Junior” Tarnogród) przed Stefanem Zdunkiem i Adamem Roznerem (reprezentanci Górnika Łęczna), w kategorii czerwonej zwyciężył Oskar Tupikowski z Lublina(NST), przed Martyną Olekszyk(UKS „Junior”) i Oskarem Sochą(UKS „Junior”) . W kategorii pomarańczowej w grupie chłopców zwyciężył Karol Krawczyk(MKT Stalowa Wola) przed Oskarem Socha i Piotrem Sikorą(obaj z UKS „Junior”) a w grupie dziewcząt zwyciężyła Izabela Kawalec(Czarni Rzeszów) przed Martyną Olekszyk i Marcelą Krzychowiec(obie z UKS „Junior”).

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej postawy, oraz osiągniętych wyników, zapraszając jednocześnie na cykl turniejów w okresie maj – wrzesień 2016.

Organizator turnieju:
Marek Bieniek
NAWIGATOR
Partnerzy Programu