Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Turniej Tenis10 w Brwinowie

Turniej Tenis10 w Brwinowie
Dwadzieścia troje dzieci rywalizowało w kolejnym turnieju Tenis10 zorganizowanym przez Klub Sportowy „Tennis Life”. Na kortach w Brwinowie ponownie mogliśmy oglądać zdolnych zawodników z kilku mazowieckich klubów, mieliśmy też gości z Łodzi i Bełchatowa. Tym razem rozegraliśmy dwie kategorie wiekowe: czerwoną i pomarańczową, osobno dla dziewcząt i chłopców.

W kategorii pomarańczowej chłopców zdecydowane zwycięstwo odniósł Jakub Januchowski (NST), który w finale pokonał Huberta Plenkiewicza (RKT „Return” Radom). Trzecie miejsce zajął Alex Freestone, także zawodnik Return Radom.
Wśród dziewcząt świetną formę potwierdziła Julka Pacocha (KS „Tennis Life” Brwinów), która z kompletem zwycięstw zajęła pierwsze miejsce. To dla Julki pierwsze w życiu zwycięstwo w tej kategorii wiekowej. Drugie miejsce zajęła Maja Wróbel (NST), a trzecie Julia Szary (NST).
W kategorii czerwonej chłopców bezkonkurencyjny był Juliusz Stańczyk (MKT Łódź). Drugie miejsce zajął Igor Piasek (RKT Return Radom), a trzecie Jeremi Mihułka (KS „Tennis Life” Brwinów).

Niezwykle zacięty był natomiast turniej dziewcząt, w którym nic nie było do końca jasne aż do ostatniego meczu. Najlepsza okazała się Zuzia Zembrzuska (STiN Livesport), drugie miejsce zajęła Michalina Sobol (RKT Return Radom), a trzecia była Julka Pacocha (KS „Tennis Life” Brwinów.
Sponsorem turnieju była firma „Dawtona”.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy sponsorowi i zapraszamy na kolejny turniej 20 marca.

Waldemar Cecuła
prezes KS „Tennis Life” Brwinów
Wyniki turnieju
pokaż
ukryj
NAWIGATOR
Partnerzy Programu