AKTUALNOŚCI

WILSON KIDS CUP ŁĘCZYCA OPEN 2014 - EDYCJA V

WILSON  KIDS  CUP  ŁĘCZYCA  OPEN  2014 - EDYCJA  VMMKT - Łęczyca - Miejski Młodzieżowy Klub Tenisowy - Łęczyca powstał w 2004r. Obecny rok 2014 będzie więc dla nas czasem szczególnym, Jubileuszem X – lecia powstania i istnienia naszego Klubu. Chcemy, aby te najbliższe 12 miesięcy dla Tenisa i wszystkich pasjonatów białego sportu w Łęczycy, a także odwiedzających nasze Miasto licznych tenisowych Gości z całej Polski były szczególne. By na długo zostały w pamięci oraz spowodowały, że z przyjemnością będziecie wracali do gościnnej, Królewskiej Łęczycy przy okazji organizacji kolejnych imprez dla dzieci i młodzieży. Dlatego już w lutym rozpoczynamy od mocnego uderzenia. Nasz słynny Wilson Kids Cup Łęczyca Open rozpoczyna już V rok działalności. W chwili obecnej jest to najdłużej organizowany cykl turniejów TENIS 10 w Polsce. Przez te minione 4 lata odbyło się ponad 40 imprez, zarówno w hali jak i na kortach otwartych. Przewinęło się przez nie setki młodych adeptów tenisa. Wielu dzisiaj gra już w wyższych kategoriach, ale często turnieje w Łęczycy były dla nich jednymi z pierwszych w ich tenisowym życiu. Dlatego w tym szczególnym roku dla MMKT - Łęczyca, chcemy wprowadzić pewne zmiany, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić rywalizację w każdej kategorii wiekowej: 6 – 10 lat, jakie są rozgrywane w Programie TENIS 10 Polskiego Związku Tenisowego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.
Wilson Kids Cup Łęczyca Open staje się cyklem halowym 3 turniejów: luty - kwiecień, zakończonym turniejem MASTERS dla 8 najlepszych dzieci w każdej kategorii wiekowej, które zgromadzą największą liczbę punktów w 3 wcześniejszych imprezach. Dla wszystkich uczestników turniejów przewidujemy kolorowe dyplomy, trofea i medale oraz drobne upominki. A dla uczestników i zwycięzców MASTERS wspaniałe nagrody od Wilson Polska. Szczegółowe informacje w komunikatach turniejowych na stronach www: tenis 10, wzt.lodz oraz mmkt.leczyca.info.pl. A więc dzieciaki - bierzcie rakiety w dłonie … i zapraszamy do Grodu Diabła Boruty, tenisowa Łęczyca czeka na Was, do zobaczenia.
W sobotę 22 marca odbył się drugi z turniejów cyklu. Jesteśmy mile zbudowani dużą frekwencją, poziomem rywalizacji oraz wspaniałą atmosferą zawodów, a także walecznością sportową tych młodych tenisistów. Cieszymy się po raz kolejny, że Wilson Kids Cup i Tenisowa Łęczyca to marki znane i cenione same w sobie i warto być ich uczestnikiem. Dziękujemy tym samym Rodzicom i Opiekunom z różnych stron Polski za trud i poświęcenie, że znajdując czas i środki odwiedzili ze swymi pociechami naszą Królewską Łęczycę aby … zagrać w tenisa. Do zobaczenia już 5 kwietnia na kolejnym, trzecim i ostatnim turnieju halowego cyklu Wilson Kids Cup Łęczyca Open. A następnie dla najlepszej 8-mki w każdej kategorii zostanie rozegrany Turniej Masters o główne trofea i nagrody rzeczowe od Wilson Polska.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu