Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Ogólnopolski Turniej Tenis 10- Radom

Ogólnopolski Turniej Tenis 10- Radom
W Radomiu rozegrany został tradycyjny VIII już turniej z cyklu Tenis 10 o Puchar Prezydenta Miasta Radomia. Zawody, których organizatorem był RKT Return odbyły się w hali sportowej Aga.

W turnieju wystartowało ponad 50 zawodników z takich miast jak: Warszawa, Szczecin, Kraków, Tarnów, Lublin, Zamość, Stalowa Wola, Kielce, Piotrków Trybunalski, Busko Zdrój, Puławy, Radom. Przez dwa dni rywalizowano w czterech kategoriach wiekowych, do lat 7, 8, 9 i 10. Każda kategoria rozgrywana była innymi piłkami na kortach o wymiarach dostosowanych do danego wieku. Wszystkie mecze prowadzili sędziowie, starsi zawodnicy klubu.

Rywalizacja była bardzo zacięta, walczono o każdy punkt, a wiele spotkań rozstrzygało się dopiero w tiebreaku lub supertiebreaku. Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi zawodnicy Returnu. Zajęli trzy pierwsze miejsca/A.Marghraby-do lat 10, F.Pastuszka-do lat 9, A.Freestone- do lat 7/, cztery drugie/K.Ciepielado lat 10, L.Wesołowski do lat 9, H.Plenkiewicz –do lat 8, W.Chmielewska-do lat 7/,oraz pięć trzecich miejsc/F.Pastuszka- 10,N.Piasta-9 ,W.Chmielewska-8,N.Sikora-7 i I. Piasek-7/. Pierwsza trójka w każdej kategorii otrzymała puchary, dyplomy i nagrody, a wszyscy uczestnicy dyplomy i drobne upominki.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!
NAWIGATOR
Partnerzy Programu