Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Tosmak Cup

Tosmak Cup
W dniach 6-7.12.2014 dobiegła końca IV i zarazem ostatnia edycja turnieju Tosmak Cup, organizowanego przez Park Tenisowy Olimpia. W całym cyklu turniejów, rozgrywanych od października do grudnia rywalizowało aż 140 młodych tenisistów.

Ostatni, trzeci turniej w cyku jak zwykle rozgrywany był w czterech kategoriach Tenis 10 (niebieskiej, czerwonej, pomarańczowej i zielonej). Mecze przebiegały w miłej atmosferze a udział w rozgrywkach wzięło ponad 90 młodych adeptów tenisa! W kategorii niebieskiej zwyciężyła Inka Wawrzkiewicz, drugie miejsce zajął Hugo Rytelewski (AZS Poznań), trzecie miejsce należało się Zofii Janusz (AZS Poznań). W kategorii czerwonej po zaciętym meczu finałowym zwyciężyła Joanna Pawłowska (SZKT Szamotuły) z Antoniną Helińską (AT Masters Szczecin), trzecie miejsce dla Bartosza Wójcika. W kategorii pomarańczowej triumfowały zawodniczki TKS Kros (Tarnowo Podgórne) - na najwyższym stopniu podium stanęła Sonia Pieczyńska przed Hanną Piotrowską. Trzecie miejsce zajął zawodnik Parku Tenisowego Olimpia (Poznań) Stanisław Nowak. W kategorii zielonej finał rozegrany został pomiędzy zawodnikami klubu gospodarzy. Zwyciężyła Anna Schmidt pokonując Jędrzeja Chęclewskiego. Trzecie miejsce dla Stanisława Kruszony z SZKT Szamotuły.

Park Tenisowy Olimpia serdecznie dziękuje wszystkim dzieciom, które brały udział w rozgrywkach "TOSMAK CUP" i jednocześnie zaprasza tenisistów do 10 r. życia na turniej Playme Cup, który rusza na poznańskich kortach już w styczniu.