AKTUALNOŚCI

22 nowe kluby przyjęte do Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa!

Tak duże zainteresowanie przekroczyło nasze oczekiwania!

Z przyjemnością informujmy, że do Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa zostały przyjęte 22 nowe kluby z całej Polski!

- Największy projekt jakim jest Narodowy Program Upowszechniania Tenisa rośnie w siłę. Obserwujemy stale rosnące zaintresowanie naszymi działaniami w tym zakresie i nie pozostając bierni reagujemy na wszystkie najważniejsze aspekty w ramach rozwoju upowszechniania tenisa w Polsce. Cieszę się, że m.in. dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki możemy wspomagać rozwój dzieci nawet z małych regionów Polski - Dariusz Łukaszewski, Prezes Polskiego Związku Tenisowego.

- Widzimy, że nasze działania są coraz skuteczniejsze, a odpowiedzią na to są tak liczne zgłoszenia do Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa. Niestety nie mogliśmy przyjąć wszystkich zainteresowanych, lecz obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby na rok 2024 przyjąć kolejne zainteresowane ośrodki szkoleniowe - dodała Agnieszka Dziedzic - Kierownik Działu Sportu Polskiego Związku Tenisowego.

- Cieszymy się, że po wakacjach dzieci z kolejnych regionów Polski będą mogły uczestniczyć w sztandarowym programie Polskiego Związku Tenisowego. To dla naszego zespołu sygnał, że zainteresowanie jest ogromne, a uczestnictwo w Narodowym Programie Upowszechniania Tenisa jest dla wszystkich ośrodków ogromnym wyróżnieniem - powiedział Paweł Marciszewski, Koordynator Programu NPUT.

Do Ogólnopolskiego Programu NPUT 2023 dołączają:

1. Klub Sportteam Sport & Adventure
2. Sportowe Pasje Libiąża
3. Fundacja ArKademia, Olesno
4. Europejskie Centrum Tenisa w Mysiadle
5. Szkoła Tenisa Rodan Club
6. PS-Tenis Andrzej Tajchman
7. UKS Tenis24 Kraków
8. UKT Lachowicz Tennis
9. Sinet Klub
10. Ryterski Klub Sportowy
11. UKS Wschodnia 12
12. Leszno Tenis Klub
13. UKS Olimpijczyk Pakosław
14. Klub Sportowy Warta Poznań
15. Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa
16. TT Score Elbląg
17. Tenes Klub
18. Tenis Kiełpin
19. STKS Wesoła
20. Okocimski Klub Tenisowy w Brzesku
21. Klub Sportowy Górnik Bytom Filia Miechowice
22. Tenis Arena Bydgoszcz

Gratulujemy!

Narodowy Program Upowszechniania Tenisa dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

NAWIGATOR
Partnerzy Programu