AKTUALNOŚCI

PROGRAM IDENTYFIKACJI TALENTÓW 2021

Polski Związek Tenisowy z przyjemnością informuje o rozpoczęciu drugiej odsłony inicjatywy mającej na celu wyszukanie oraz objęciem opieką i monitoringiem możliwie jak największej ilości utalentowanych młodych tenisistów z roczników 2011-2013.

Program będzie się składał z następujących etapów:

1) do 23 lipca - zaproszenie przez PZT (poprzez trenerów), zawodników roczników 2011/2012/2013 , którzy już zostali „odkryci” przez trenerów Związku
Uwaga, istnieje także możliwość zgłoszenia do programu zawodnika(czki), który nie dostał(a) powołania, przez trenera prowadzącego (mail: talenty@pzt.pl)

2) Zaproszenie dzieci do udziału w obozach prowadzonych przez trenerów nominowanych przez PZT. Związek dofinansowuje udział w obozach, które odbędą się w drugiej połowie sierpnia.

3) Dalszy monitoring oraz wsparcie zarówno zawodników jak i ich trenerów, w tym obozy, konsultacje oraz udział w turniejach na zaproszenie w okresie jesienno-zimowym - prowadzenie ich aż do możliwego powołania do kadry PZT do 12 lat.

Uwaga: udział w obozach jest głównym kryterium do kwalifikacji do programu PIT oraz otrzymywania dalszego wsparcia (w tym finansowego) ze strony PZT.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu