Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Turniej Mikołajkowy w Kaliszu

Kaliski Klub Sportowy (Sekcja Tenisa) w pierwszą niedzielę grudnia zorganizował Turniej Mikołajkowy. Na Kortach Marsowych rywalizowało 24 młodych adeptów tenisa (do lat ośmiu). Większość z nich trenuje w ramach Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa i był to dla nich debiut w rywalizacji turniejowej.

Zmagania odbywały się w dwóch kategoriach – niebieskiej oraz czerwonej. Emocji, a przede wszystkim pozytywnej energii, było pod dostatkiem. Turniej przyniósł wszystkim wiele radości, a przy tym zaciętych pojedynków i fajnej gry. W kategorii czerwonej niepokonany okazał się Adam Nowaczyk, drugie miejsce wywalczyła Natasza Kliber, zaś trzecie Zosia Łuczak. W kategorii niebieskiej puchar za pierwsze miejsce (i liczne nagrody) otrzymał Jakub Majewski. Drugi był Nikodem Pawlak, a trzecia Tosia Błaszczyk.

Oczywiście wszyscy uczestnicy turniej otrzymali upominki, wręczane, jakżeby inaczej, przez Świętego Mikołaja. Wysoka frekwencja uczestników dowodzi, że Narodowy Programu Upowszechniania Tenisa dobrze rozwija się w Kaliszu. W przyszłym roku w planach klubu jest organizacja szeregu turniejów dla najmłodszych (zarówno zamkniętych-klubowych, jak i figurujących w kalendarzu Tenis 10).

Zdjęcia zobaczyć można w galerii!
NAWIGATOR
Partnerzy Programu