Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Do zobaczenia na Pikniku!
ukryj
Do zobaczenia na Pikniku!9 czerwca 2018 roku, w godzinach 12.00-18.30, Polski Komitet Olimpijski organizuje jubileuszowy 20. Piknik Olimpijski. Polski Związek Tenisowy jak co roku będzie aktywnie obecny prowadząc strefę tenisa. W tym roku wspólnie z nami będą przedstawiciele dwóch najlepszych klubów w Konkursie Kliub Roku Tenis 10 2017: Szkoła Tenisa Tie Break i Stowarzyszenie Klub Tenisowy Legia. 

Jak co roku zmieniamy Park Kępa Potocka na warszawskim Żoliborzu w wielkie święto sportu i rekreacji. Corocznie Piknik odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób z terenu całego kraju, w tym ponad 200 polskich medalistów olimpijskich, przedstawiciele świata sportu, biznesu i polityki. W poprzedniej edycji imprezy odnotowaliśmy blisko 25 tys. aktywnych uczestników.

Piknik Olimpijski to impreza o charakterze promującym aktywny styl życia, zdrowie, sport i olimpizm, a także stwarzająca możliwość czynnego uczestnictwa w programie sportowym osobom w każdym wieku.

Tegoroczna edycja będzie poświęcona III Młodzieżowym Igrzyskom Olimpijskim w argentyńskim Buenos Aires, z tej uwagi wiele atrakcji będzie przygotowanych specjalnie dla dzieci i młodzieży.

Czekają Was tam liczne pokazy, konkursy, występy na scenie oraz rozgrywki i gry pokazowe. Każdy uczestnik, który weźmie udział w dowolnej konkurencji otrzyma jedną z kilku tysięcy przygotowanych przez PKOl nagród. 

Serdecznie zapraszamy od 12:00!
Wstęp wolny!
NAWIGATOR
Partnerzy Programu
Partner Generalny PZT