Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Turniej MASTERS – Tenis 10

Turniej MASTERS – Tenis 10
2 kwietna 2016 roku w hali Sopot Tenis Klub rozegrano turniej kończący zimowy cykl rozgrywek Tenis 10 o Puchar Prezesa Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Tenisowego w kategorii czerwonej i zielonej.

Turniej grupy czerwonej dziewcząt ( do lat 8) wygrała Inka Wawrzkiewicz trenująca w STK Sopot , II miejsce wywalczyła Marta Starczewska , III miejsce zajęła Zuzi Kalisz-Fedoruk – STK Sopot, IV miejsce przypadło Ninie Ośka – STK , V miejsce dla Pauliny Grechuta STK Sopot, VI miejsce zajęła Hanna Giżewska – SKT Sopot.

Turniej chłopców grupy czerwonej wygrał Antoni Bilski z Bydgoszczy , II miejsce wygrał Igor Piotrowski z Elbląga , III miejsce wywalczył Jakub Pionka STK Sopot, IV miejsce zajął Henio Pelowski z Choczewa.

Turniej dziewcząt w kategorii zielonej wygrała Oriana Gniewkowska trenująca w Sopot Tenis Klubie , II miejsce wywalczyła Hania Koprowska , III miejsce przypadło Martynie Mackiewicz - GAT, IV miejsce zajęła Maja Milżyńska – STK Sopot, V miejsce dla Laury Starczewskiej ze Słupska , VI lokata zajęła Daria Moskalevko z Kaleningradu.

Turniej chłopców w tej kategorii wygrał Jan Downar pokonują w dwóch setach Jakuba Nyk .Turniej Masters zakończył kolejny cykl o Puchar Prezesa PWZT rozgrywany na kortach STK Sopot, GAT Gdańsk, Lechia Tennis Club, TK Arka Gdynia . Bardzo dobrze spisały się zawodniczki trenujące w Sopot Tenis Klubie.

Kategorię czerwoną wygrała Inka Wawrzkiewicz , II miejsce przypadło Zuzi Fedoruk –Kalisz , III miejsce zajęła Paulina Grechuta , na IV pozycji uplasowała się Nina Ośka – wszystkie młode talenty tenisowe są wychowankami Marcina Lewandowskiego trenera Sopot Tenis Klub.

Kategorii zielonej dominowała Oriana Gniewkowska wychowanka trenera Jarosława Zielińskiego – Sopot Tenis Klubu , inna wychowanka trenera Maja Milżyńska zajęła IV miejsce w tym cyklu, II miejsce w cyklu przypadło Hani Koprowskiej , IV miejsce zajęła Martyna Mackiewicz - GAT .

Całym cykl kategorii czerwonej wygrał Henio Pelowski, II miejsce zajął Jakub Pionka – zawodnik STK Sopot, III miejsce przypadło Antoniemu Bilskiemu z Bydgoszczy który osiągną tyle samo punktów co Stefan Masłowski i Wojtek Tarkowski ale zwycięstwo w turnieju Masters dało mu III miejsce w klasyfikacji generalnej.

Kategorię zieloną chłopców wygrał Jan Downar , II miejsce zajął Kacper Zalewski TK Arka Gdynia, III miejsce przypadło Leonowi Zaorskiemu – GAT.
NAWIGATOR
Partnerzy Programu