AKTUALNOŚCI

Ruszyły zapisy na Eliminacje Regionalne Tenisowej Talentiady!

22 lata z nami! KINDER Jou of moving Tenisowa Talentiada rozpoczyna swoje rozgrywki w czerwcu!
Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, gdyż Wielki Finał Ogólnopolski rozszerzyliśmy do 24 drużyn!

W pierwszym etapie spotykamy się w 8 lokalizacjach w całej Polsce:

08.06.2024 - Organizator: Kujawsko Pomorski Związek Tenisowy.
Miejsce rozgrywania eliminacji - MOSIR Toruń ul. Przy Skarpie 4. (Eliminacje dla województwa kujawsko-pomorskiego);

08.06.2024 - Organizator: Akademicki Związek Sportowy Poznań
Miejsce rozgrywania eliminacji: Akademicki Związek Sportowy Poznań, ul. Noskowskiego 25, Poznań (Eliminacje dla województwa wielkopolskiego i łódzkiego);

09.06.2024 - Organizator: BKT Advantage Bielsko-Biała
Miejsce rozgrywania eliminacji: BKT Advantage Bielsko-Biała ul. Ceramiczna 20, Bielsko-Biała (Eliminacje dla województwa śląskiego i opolskiego);

09.06.2024 - Organizator: Gdańska Akademia Tenisowa
Miejsce rozgrywania eliminacji: Gdańska Akademia Tenisowa, ul. Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk (Eliminacje dla województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego);

09.06.2024 - Organizator: Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa/Polski Związek Tenisowy
Miejsce rozgrywania eliminacji: Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa, ul. Piaseczyńska 71, Warszawa (Eliminacje dla województwa mazowieckiego i podlaskiego);

09.06.2024 - Organizator: Szkolny Klub Tenisowy Smecz Puławy
Miejsce rozgrywania eliminacji: MOSIR Puławy, ul. Wróblewskiego 1, Puławy
(Eliminacje dla województwa lubelskiego i świętokrzyskiego);

09.06.2024 - Organizator: Klub Tenisowy Błonia Kraków
Miejsce rozgrywania eliminacji: Klub Tenisowy Błonia Kraków (małopolskie i podkarpackie);

15.06.2024 - Organizator: Klub Tenisowy Żary
Miejsce rozgrywania eliminacji - MOSIR Zielona Góra, ul. Sulechowska 37, Zielona Góra
(Eliminacje dla województwa lubuskiego i dolnośląskiego).

Liczba drużyn awansująca z poszczególnych eliminacji do półfinałów:

Do Półfinałów w Poznaniu:

- Bielsko-Biała - 4 drużyny z miejsc od 2-5 w klasyfikacji generalnej;

- Zielona Góra - 4 drużyny z miejsc od 2-5 w klasyfikacji generalnej;

- Poznań - 4 drużyny z miejsc od 2-5 + 2 drużyny z miejsc 6 i 7 przesunięta zostaje do półfinału w Radomiu;

- Gdańsk - 4 drużyny z miejsc od 2-5 w klasyfikacji generalnej.

Do Półfinału w Radomiu:

- Warszawa - 6 drużyn z miejsc od 2-7 w klasyfikacji generalnej;

- Kraków - 3 drużyny z miejsc od 2-4 w klasyfikacji generalnej;

- Toruń - 2 drużyny z miejsc od 2-3 w klasyfikacji generalnej;

- Puławy - 3 drużyny z miejsc od 2-4 w klasyfikacji generalnej;

+ szósta i siódma drużyna w klasyfikacji generalnej w Poznaniu.


ETAP II - Półfinały Ogólnopolskie

01.09.2024 - Akademicki Związek Sportowy Poznań, ul. Noskowskiego 25, Poznań
01.09.2024 - MOSIR Radom - Akademia Tenisowa Masters Radom, ul. Bulwarowa 19, Radom


ETAP III - Wielki Finał Ogólnopolski

13-15.09.2024 - Park Tenisowy Olimpia Poznań, ul. Warmińska 1, Poznań - 24 drużyny z całej Polski.

Awansują:

- 8 zwycięskich drużyn z eliminacji regionalnych - te drużyny będą rozstawione w Wielkim Finale, drogą losowania na poszczególne linie drabinki (Drabinka na 32 Drużyny)
- 8 drużyn, które zajęły miejsca od I-VIII w półfinale w Radomiu
- 8 drużyn, które zajęły miejsca od I-VIII w półfinale w Poznaniu


ZGŁOSZENIA DOKONUJECIE NA ADRESY:

- Warszawa - talentiadawarszawa@pzt.pl

- Bielsko-Biała - talentiadabielsko@pzt.pl

- Zielona Góra - talentiadazielonagora@pzt.pl

- Gdańsk - talentiadagdansk@pzt.pl

- Poznań - talentiadapoznan@pzt.pl

- Kraków - talentiadakrakow@pzt.pl

- Puławy - talentiadapulawy@pzt.pl

- Toruń - talentiadatorun@pzt.pl

POBIERZ DRUK ZGŁOSZENIA OBOWIĄZUJĄCEGO W 2024 ROKU

TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 05.06.2024 ROKU! Nie przegapcie zapisów! :)
---------------------- | ------------------------
NAWIGATOR
Partnerzy Programu