Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Program Identyfikacji Talentów - pierwszy turnus już za nami!

Program Identyfikacji Talentów to nowa formuła mająca na celu wyszukanie oraz objęcie opieką, możliwie jak największej liczby, utalentowanych młodych tenisistów uczestniczących w programie Tenis 10.

Po dokładnej analizie wszystkich zgłoszeń, wybrano i zaproszono najbardziej utalentowane dzieciaki na trzy terminy turnusów obozowych. Właśnie zakończył się pierwszy z nich, a tym samym Park Tenisowy Olimpia w Poznaniu wraz z trenerami powitał dzieciaki zaproszone na drugi turnus.

Doświadczona kadra trenerska monitoruje oraz metodycznie wspiera grających w kategorii zielonej, a podczas ostatniego turnusu – również i pomarańczowej.

W trakcie obozu trenerzy pracują nad rozwijaniem umiejętności taktycznych i podejmowania decyzji w grze pojedynczej i podwójnej, przede wszystkim poprzez udział w grach ze zmienionych przepisami i stosowanie zasad Grywalizacji. Korzystając ze współpracy z RehaSport dzieci odbędą konsultacje z fizjoterapeutą ukierunkowaną przede wszystkim na wykrywanie potencjalnych zagrożeń związanych z uprawianiem sportu

Wkrótce więcej zdjęć!
NAWIGATOR
Partnerzy Programu