Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

TALENTIADA

TALENTIADA 2020 FINAŁ
ukryj
TALENTIADA 2020 FINAŁ
W dniu 19.09.2020 na kortach AZS-u Poznań odbył się finał Talentiady Tenisowej 2020.
Kolejność drużyn w finale była następująca:

1. Turbo Rakiety Kalisz
2. AT Masters
3. Błyskawice STT
4. Break Avengers
5. RKT Return Radom
6. SetPoint Olsztyn
7. AZS Łódź
8. Różowe Landrynki
9. Tenisowe Pioruny
10. Błyskawice AZS Poznań
11. Herosi TKS Kros Tarnowo Podgórne
12. MKT Łódź
13. Bydgoska Akademia Tenisowa
14. Szybkie Piłeczki AZS Poznań
15. MKT Stalowa Wola

Zdjęcia w GALERII!

TALENTIADA TENISOWA 2020 - FINAŁ - 19.09.2020 POZNAŃ

TALENTIADA TENISOWA 2020 - PÓŁFINAŁY: POZNAŃ I RADOM - 12.09.2020

W dniu 12.09.2020 na kortach AT MASTERS Radom oraz AZS Poznań odbyły się półfinały tegorocznej Talentiady Tenisowej!
Klasyfikacja poniżej.

Poznań:

1. Turbo Rakiety Kalisz
2. Błyskawice STT
3. GKT Nafta Zielona Góra
4. Błyskawice AZS Poznań
5. Tenisowe Pioruny
6. AZS Łódź
7. Herosi TKS KROS Tarnowo Podgórne
8. Szybkie Piłeczki AZS Poznań
9. MKT Łódź
10. Rakiety SP 2 Radzionków
11. Tennis Institut Wrocław
12. KKS Kalisz
13. BKT Advantage
14. Kortowo
15. Idea Sport
16. Gnieźnieńska Akademia Tenisowa

Radom:

1. AT MASTERS Radom (I)
2. KT Break AVvengers
3. RKT Return Radom
4. AG Tenis Chorzowska
5. ST Tiebreak
6. SetPoint Olsztyn
6. Bydgoska Akademia Tenisowa
8. MKT Stalowa Wola
9. UKS Junior Tarnogród
10. Tenes Team KS Jawczyce
11. Torpedy Gemika Kielce
12. KS Grzegórzecki GEM SET MATCH
12. Górnik Łęczna I
14. Waleczne Orły KS Tenis Pro Dobczyce
15. AT MASTERS Radom (II)

ZGŁOSZENIA DO TALENTIADY TENISOWEJ 2020

Schemat rozgrywek Talentiady 2020

Schemat rozgrywek Talentiady 2020

Rozgrywki TALENTIADY w 2020

Już 5 września 2020 roku odbędą się eliminacje tegorocznej TALENTIADY!
W tym roku Talentiada składać się będzie z konkurencji sprawnościowych, gier paratenisowych oraz tenisowych (ze względu na COVID-19 nie będzie w tym roku gier drużynowych). Eliminacje odbędą się podczas Narodowego Dnia Tenisa 05.09.2020 w 11 miastach w Polsce (Szczecin, Gdańsk, Bytom, Zielona Góra, Puławy, Wrocław, Warszawa, Poznań, Łódź, Olsztyn oraz Kraków). Półfinały w Radomiu oraz Poznaniu 12.09, natomiast finał w Poznaniu 19 lub 20.09.2020.
TALENTIADA 2019
ukryj
TALENTIADA 2019
Ruszają rozgrywki Talentiada 2019!

W załączeniu przedstawiamy schemat rozgrywek, druk zgłoszenia, komunikaty oraz przepisy ogólne rozgrywek. W celu zgłoszenia swojej drużyny uprzejmie prosimy o kontakt z poszczególnymi organizatorami zawodów eliminacyjnych:

woj. łódzkie i śląskie - TUKS Zduńska Wola, 13.04.2019
woj. dolnośląskie i lubuskie – do ustalenia, informacja wkrótce
woj. wielkopolskie i opolskie – AZS POZNAŃ (azstenis@poczta.onet.pl), 11.05.2019
woj. zachodniopomorskie – do ustalenia, informacja wkrótce
woj. pomorskie - do ustalenia, informacja wkrótce
woj. mazowieckie i podlaskie – UKS SPORTTEAM (turnieje@sportteam.pl), korty KT Warszawianka Warszawa, 28.04.2019
woj. małopolskie i podkarpackie – KT Błonia Kraków, 28.04.2019
woj. warmińsko-mazurskie i kujawsko-pomorskie – korty KS Budowlani Olsztyn, 18.05.2019
woj. świętokrzyskie i lubelskie – GKS Górnik Łęczna, 26.05.2019, Stanisław Stańczyk, m4107@wp.pl

Koordynatorem ogólnym TALENTIADY jest Agnieszka Dziedzic, Polski Związek Tenisowy (dziedzic@pzt.pl)

Przepisy oraz film dotyczący rozgrywek TALENTIADA dostępny jest na nośniku DVD.
Jeżeli chcą Państwo się z nimi dokładnie zapoznać prosimy przesłać zamówienie do Biura PZT- pzt@pzt.pl

Schemat, przepisy, komunikaty: tenis10.pzt.pl/1_102/talentiada.aspx

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA START!
KOMUNIKATY - FINAŁ - TALENTIADA 2019 - RADOM, 15-16.06.2019
ukryj
KOMUNIKATY - PÓŁFINAŁY - TALENTIADA 2019 - POZNAŃ i RADOM, 1-2.06.2019
ukryj
WYNIKI
ukryj

Wyniki - FINAŁ, 1-2.06.2019, AT Masters Radom

Wyniki - FINAŁ, 1-2.06.2019, AT Masters Radom
W dniach 15-16.06.2019 na kortach MOSiR-u Radom klub AT Masters Radom zorganizował FINAŁ - XVII Ogólnopolskiego Turnieju Talentiada 2019. Wystartowało 16 drużyn.
Kolejność drużyn w FINALE była następująca:
1 miejsce - "Błyskawice" AZS Poznań
2 miejsce - ST TieBreak I Warszawa
3 miejsce - KT Break Asy Warszawa
4 miejsce - UKS Junior Tarnogród
5 miejsce - KT Matchpoint Żyrardów
6 miejsce - HEROSI TKS KROS Tarnowo Podgórne
7 miejsce - ST TieBreak II Warszawa
8 miejsce - AT Masters I Smeczyki
9 miejsce - "Tenisowe Pioruny" Olimpia Poznań
10 miejsce - RAKIETY STT
11 miejsce - "Szybkie Piłeczki" AZS Poznań
12 miejsce - AG Tenis Chorzowska Radom
13 miejsce - KS AZS Łódź
14 miejsce - "Złote Smoki" AZS Poznań
15 miejsce - GKS Górnik Łęczna
16 miejsce - Fabianowo


Wszystkim drużynom gratulujemy udanego występu.

Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AZS Poznań

Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AZS Poznań
Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AZS Poznań
W dniach 1-2.06.2019 na kortach AZS-u Poznań odbył się półfinał Talentiady 2019. Gościem zawodów była olimpijka, zawodniczka WTA Magda Linette, która do Poznania przyjechała prosto z Wielkoszlemowego Turnieju Roland Garros. W trakcie zawodów rozmawiała z młodymi zawodnikami, dzieliła się swoim doświadczeniem sportowym. Przypomniała, że będąc w wieku 10 lat dwukrotnie brała udział w rozgrywkach Talentiady. Zwycięskie drużyny z rąk Magdy otrzymały okazałe puchary, medale i dyplomy.
Kolejność drużyn w półfinale była następująca:
1 miejsce - Błyskawice AZS Poznań
2 miejsce - AZS Łódź
3 miejsce - Tenisowe Pioruny Olimpia Poznań
4 miejsce - Herosi TKS Kros Tarnowo Podgórne
5 miejsce - Szybkie Piłeczki AZS Poznań
6 miejsce - Rakiety STT Szczecinek
7 miejsce - Fabianowo
8 miejsce - Złote Smoki AZS Poznań
9 miejsce - KKS Kalisz
10 miejsce - UKS LUKA Tenis Myszków
11 miejsce - Kortowo
12 miejsce - Angie Power Puszczykowo
Do finału - XVII Ogólnopolskiego Turnieju Talentiada 2019 awansowało pierwszych osiem drużyn. Finały odbedą się w dniach 15-16.06.2019 w Radomiu.

Wszystkim druzynom gratulujemy udanego występu.
Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AZS Poznań

Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AT Masters Radom

Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AT Masters Radom
Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AT Masters Radom
W dniach 1-2.06.2019 na kortach MOSiR-u Radom klub AT Masters Radom zorganizował półfinał Talentiady 2019. Wystartowało 15 drużyn.
Kolejność drużyn w półfinale była następująca:
1 miejsce - ST TieBreak I Warszawa
2 miejsce - KT Matchpoint Żyrardów
3 miejsce - UKS Junior Tarnogród
4 miejsce - KT Break Asy Warszawa
5 miejsce - AT Masters I Smeczyki
6 miejsce - AG Tenis Chorzowska Radom
7 miejsce - GKS Górnik Łęczna I
8 miejsce - ST TieBreak II Warszawa
9 miejsce - KS Grzegórzecki Kraków II Zabójcze Okonie
10 miejsce - AT Masters II Wojownicy
11 miejsce - MUKS Gemik Kielce
12 miejsce - KT Błonia Kraków Wataha Wilków
13 miejsce - GKS Górnik Łęczna II
14 miejsce - KS Grzegórzecki Kraków I Game Set Match
15 miejsce - AT Masters III ASY

Do finału - XVII Ogólnopolskiego Turnieju Talentiada 2019 awansowało pierwszych osiem drużyn. Finały odbedą się w dniach 15-16.06.2019 w Radomiu.

Wszystkim druzynom gratulujemy udanego występu.
Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AT Masters Radom

Wyniki - eliminacje woj. lubelskiego i świętokrzyskiego, 26.05.2019, Łęczna

Wyniki - eliminacje woj. lubelskiego i świętokrzyskiego, 26.05.2019, Łęczna
26 maja 2019 roku klub GKS Górnik Łęczna zorganizował eliminacje Talentiady 2019 dla województwa lubelskiego i świętokrzyskiego. Wystartowało 8 drużyn. Ostateczna kolejność drużyn jest następująca:
1. GKS Górnik I Łęczna
2. UKT GEMIK KIELCE
3. UKS Junior Tarnogród
4. GKS Górnik II Łęczna
5. UKT AT POL-SART Lublin
6. TALENTY TARNOGRÓD
7. GKS Górnik III Łęczna
8. GKS Górnik IV Łęczna

Wyniki - eliminacje woj. wielkopolskiego i opolskiego, 11.05.2019, Poznań

11 maja 2019 roku na kortach AZS-u Poznań zostały zorganizowane eliminacje Talentiady 2019 dla województwa wielkopolskiego i opolskiego. Wystartowało 12 drużyn. Ostateczna kolejność drużyn jest następująca:
I miejsce - Błyskawice AZS Poznań
II miejsce - Tenisowe Pioruny PT Olimpia Poznań
III miejsce - Szybkie Piłeczki AZS Poznań
IV miejsce - Herosi TKS Kros Tarnowo Podgórne
V miejsce - KKS Kalisz
VI miejsce - Kortowo
VII miejsce - Orły TKS Kros Tarnowo Podgórne
VIII miejsce - Fabianowo
IX miejsce - Złote Smoki AZS Poznań
X miejsce - Angie Power Puszczykowo
XI miejsce - Angie Power 2 Puszczykowo
XII miejsce - Dzikie Tygrysy Olimpia Poznań

Wyniki - eliminacje woj. mazowieckie i podlaskie, 28.04.2019, Warszawa

Wyniki - eliminacje woj. mazowieckie i podlaskie, 28.04.2019, Warszawa
28 kwietnia 2019 roku na kortach Warszawianki klub Sportteam Warszawa zorganizował eliminacje Talentiady 2019 dla województwa mazowieckiego i podlaskiego. Wystartowało 15 drużyn. Ostateczna kolejność drużyn jest następująca:
I miejsce - ST TieBreak Warszawa - 1
II miejsce - AT Masters Radom - Smeczyki
III miejsce - KT Break Warszawa - Asy
IV miejsce - Matchpoint Żyrardów
V miejsce - ST TieBreak Warszawa - 2
VI miejsce - AG Tenis Chorzowska - 1
VII miejsce - Sportteam Warszawa - Petardy 2
VIII miejsce - KT Break Warszawa - Kocury
IX miejsce - Legia Warszawa (sekcja tenisa)
X miejsce - Andy
XI miejsce - AT Masters Radom - Wojownicy
XII miejsce - Sportteam Warszawa - Petardy 1
XIII miejsce - Akademia Kozerki 1
XIV miejsce - AG Tenis Chorzowska - 2
XV miejsce - Akademia Kozerki 2
Komunikat - eliminacje Talentiada 2019 dla województwa mazowieckiego i podlaskiego - 28.04.2019,Warszawa
ukryj
Komunikat - eliminacje Talentiada 2019 dla województwa małopolskiego i podkarpackiego - 28.04.2019, Kraków
ukryj
Komunikat - eliminacje Talentiada 2019 dla województwa wielkopolskiego i opolskiego - 11.05.2019, Poznań
ukryj
Komunikat - eliminacje Talentiada 2019 dla województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego - 18.05.2019, Olsztyn
ukryj
Komunikat - eliminacje Talentiada 2019 dla województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego - 18.05.2019, Szczecin
ukryj
Komunikat - eliminacje Talentiada 2019 dla województwa lubelskiego i świętokrzyskiego - 26.05.2019, Łęczna
ukryj
Przepisy ogólne
ukryj
Przepisy i punktacja
ukryj
Zapoznaj się z obowiązującymi przepisami i punktacją.
Szablon komunikatu dla organizatorów rozgrywek
ukryj
Druk zgłoszenia drużyny Talentiada 2019
ukryj

TALENTIADA 2018

Ruszają rozgrywki Talentiada 2018!

W załączeniu przedstawiamy schemat rozgrywek, druk zgłoszenia, komunikaty oraz przepisy ogólne rozgrywek. W celu zgłoszenia swojej drużyny uprzejmie prosimy o kontakt z poszczególnymi organizatorami zawodów eliminacyjnych:

woj. łódzkie i śląskie - WZT Łódź (kamilla.morawska@gmail.com)
woj. dolnośląskie i lubuskie – do ustalenia
woj. wielkopolskie i opolskie – AZS POZNAŃ (azstenis@poczta.onet.pl)
woj. zachodniopomorskie i pomorskie – Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa (skt@sktszczecin.pl)
woj. mazowieckie i podlaskie – UKS SPORTTEAM (turnieje@sportteam.pl)
woj. małopolskie i podkarpackie – eliminacje odbyły się w dniu 28 kwietnia 2018r.
woj. warmińsko-mazurskie i kujawsko-pomorskie – Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy (mumbras@wp.pl)
woj. świętokrzyskie i lubelskie – UKS GEMIK KIELCE (gemik@gemik.pl)

Koordynatorem ogólnym TALENTIADY jest Agnieszka Dziedzic, Polski Związek Tenisowy (dziedzic@pzt.pl)

Przepisy oraz film dotyczący rozgrywek TALENTIADA dostępny jest na nośniku DVD.
Jeżeli chcą Państwo się z nimi dokładnie zapoznać prosimy przesłać zamówienie do Biura PZT- pzt@pzt.pl

Schemat, przepisy, komunikaty: tenis10.pzt.pl/1_102/talentiada.aspx

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA START!

Schemat rozgrywek Talentiada 2018

Schemat rozgrywek Talentiada 2018

Wyniki - XVI Ogólnopolski Finał - Talentiada 2018 - 16-17.06.2018, AT Masters Radom

Wyniki - XVI Ogólnopolski Finał - Talentiada 2018 - 16-17.06.2018, AT Masters Radom
Wyniki - XVI Ogólnopolski Finał - Talentiada 2018 - 16-17.06.2018, AT Masters Radom

FINAŁ TALENTIADA 2018 - RADOM, 16-17.06.2018 - KOMUNIKAT

Wyniki - I półfinał, 2-3.06.2018, Poznań, AZS Poznań

Wyniki - I półfinał, 2-3.06.2018, Poznań, AZS Poznań

Wyniki - II półfinał, 2-3.06.2018, Radom, AT Masters Radom

Wyniki - II półfinał, 2-3.06.2018, Radom, AT Masters Radom

PÓŁFINAŁ TALENTIADA 2018 - RADOM, 2-3.06.2018 - KOMUNIKAT

PÓŁFINAŁ TALENTIADA 2018 - POZNAŃ, 2-3.06.2018 - KOMUNIKAT

Komunikat dla województwa mazowieckiego i podlaskiego - 20.05.2018,Warszawa

 

Komunikat dla województwa zachodniopomorskiego - 20.05.2018, Szczecin

Komunikat dla województwa łódzkiego i śląskiego - 25.05.2018, Zduńska Wola

Komunikat dla województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego - 26.05.2018, Olsztyn

Komunikat dla województwa wielkopolskiego i opolskiego - 27.05.2018, Poznań

Komunikat dla województwa świętokrzyskiego i lubelskiego - 27.05.2018, Kielce

Komunikat dla województwa pomorskiego - 27.05.2018, Gdańsk

Wyniki - eliminacje woj. mazowieckie i podlaskie, 20.05.2018, Warszawa

Wyniki - eliminacje woj. mazowieckie i podlaskie, 20.05.2018, Warszawa

Wyniki - eliminacje woj. świętokrzyskie i lubelski, 26.05.2018, Kielce

Wyniki - eliminacje woj. świętokrzyskie i lubelski, 26.05.2018, Kielce

Wyniki - eliminacje woj. wielkopolskie i opolskie, 27.05.2018, Poznań

Druk zgłoszenia drużyny Talentiada 2018

Protokół rozgrywek dla organiztorów
ukryj

TALENTIADA 2017 - wyniki

W dniach 17-18 czerwca na kortach AZS Poznań odbyły się rozgrywki finałowe Talentiady 2017! 

Najlepszą drużyną została reprezentacja ATAK ŁÓDŹ w składzie: 
Stanisław Rusiecki, Franciszek Chołys, Filip Lizak, Maria Wojtaszczyk, Melania Rybarkiewicz i Patrycja Kejna.

Drugie miejsce zajęły BŁYSKAWICE AZS POZNAŃ, w składzie: 
Ksawery Malarecki, Kajetan Rozwadowski, Wiktor Skolasiński, Gracja Politowicz, Blanka Łyskawa i Oliwia Sybicka.

Trzecie Szkoła Tenisa "Tie Break" I WARSZAWA w składzie: 
Igor Bednarczuk, Aleksander Maliszewski, Staś Romer, Oliwia Klimas, Viktoria Grabowska i Magdalena Rybkowska

Kolejne miejsca zajęły: 
GEPARDY WARSZAWIANKA, 
KS GRZEGÓRZECKI, 
HEROSI TARNOWO PDG., 
SZYBKIE PIŁECZKI AZS, 
MATUSZEWSKI STAWIGUDA, 
TENISOWE SKORPIONY PTO, 
AT MASTERS RADOM, 
LEGIA WARSZAWA, 
SAMURAJE Z BŁOŃ, 
TENISOWE PIORUNY PTO, 
BAŁTYK TENNIS CLUB KOSZALIN, 
GRYFY PROMASTERS, 
KS TENNIS LIFE BRWINÓW. 
TALENTIADA 2017 - wyniki
NAWIGATOR
Partnerzy Programu