Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Narodowy Program Upowszechniania Tenisa 2018 - lista klubów
ukryj
W związku z dużym zainteresowaniem Klubów uczestnictwem w Narodowym Programie Upowrzechniania Tenisa, Polski Związek Tenisowy zdecydował się na drobne zmiany w Programie, dzięki którym możliwe było zaproszenie dodatkowych 7. Klubów.

Poniżej lista wszystkich 57 Klubów zakwalifikowanych do NPUT 2018:

KLUBY KONTYNUUJĄCE PROGRAM NPUT W 2018
 
1. Akademia Tenisowa Andrzej Kobierski
2. AZS Łódź
3. BKT Advantage
4. Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa I GR
5. Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa II GR
6. Górniczy Klub "Nafta" przy PGNiG S.A. Oddział w Zielonej Górze
7. Klub Sportowy Budowlani Olsztyn
8. Klub Sportowy Grzegórzecki
9. Klub Tenisowy GAT Gdańsk
10. Klub Tenisowych Asów Wrocław
11. KS Górnik Bytom 
12. Legia Warszawa sekcja tenisa
13. Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola
14. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Gemik
15. Park rekreacyjno sportowy fairPlayce
16. SKF KT Szczawno Zdrój
17. ST Tie Break Warszawa
18. Stowarzyszenie Sportowe Park Tenisowy Olimpia
19. STS Winner
20. Tenis Klub - Toruń
21. Toruńskie Stowarzyszenie Idea Sport
22. Uczniowski Klub Sportowy "Return" Łomża
23. UKS Dwójka Zielona Góra
 
KLUBY WYBRANE DO PROGRAMU NPUT 2018
 
24. Akademia Tenisowa Masters
25. AT Angelique Kerber Puszczykowo
26. AZS Poznań
27. Centralny KT Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji de Arte Athletica
28. Górniczy Klub Sportowa "Górnik" Łęczna
29. KKS Włókniarz 1925 w Kaliszu
30. Klub Sportowy "Tennis Life"
31. Klub Sportowy Multisport
32. Klub Sportowy Tenis Park Kołobrzeg
33. Klub Tenisowy "START" Łódź
34. Klub Tenisowy Błonia Kraków
35. Klub Tenisowy Żary
36. Kortowo Tennis Club
37. Lubińskie Centrum Tenisowe "TopTenis"
38. Matchpoint Żyrardów Sp. Z o. o.
39. Prywatny Klub Tenisowy Tennis Team s.c.
40. Sądecki Towarzystwo Tenisowe FAKRO
41. Sopot Tenis Klub
42. Sportoteka
43. Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół"
44. Stowarzyszenie Tenisow AS Kłodzko
45. Szkolny Klub Tenisowy "Smecz" Puławy
46. Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna
47. Tarnowski Klub Tenisowy
48. Tenisowy Klub Sportowy KROS Tarnowo Podgórne
49. Tenisowy Klub Sportowy SLAVIA Ruda Śląska
50. Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy Zduńska Wola
51. Tennis Club Mrągowo
52. TT B&M Elbląg
53. Uczniowski Klub Sportowy Sokół-Asy
54. Uczniowski Klub Tenisowy "Junior"
55. UKS Akademia Tenisa SetPoint
56. UKS Omega Smolec
57. Węgrowskie Stowarzyszenia Tenisowe
 
NAWIGATOR
Partnerzy i Sponsorzy
Partner Generalny