Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Zaktualizowany schemat Talentiady 2014 oraz wszystkie komunikaty turniejowe znajdują się w zakładce "TALENTIADA".
Ruszają rozgrywki Talentiada 2014
W niedzielę 27 kwietnia zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najmłodsi tenisiści, z różnych stron po raz kolejny zawitali do Łęczycy, aby rozegrać kolejny turniej Tenis 10 .
13 kwietnia, kiedy maratończycy przezwyciężali swoje słabości na dystansie ponad 42 km, zawodnicy i zawodniczki z całej Polski rywalizowali w Zajączkowym Turnieju Tenisowym CCS SPORTTEAM TOUR.
W niedzielę 13.04.2014r. w Kętrzynie UKS Kętrzynianka we współpracy z Dyrekcją MOSiR zorganizował dla dzieci X-ty już turniej tenisowy z cyklu GRAND PRIX KĘTRZYNA !
W niedzielę 13 kwietnia zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najlepsi młodzi zawodnicy, uczestnicy 3 turniejów cyklu Wilson Kids Cup Łęczyca Open zjechali na korty MMKT – Łęczyca.
Turniej Tenis10 w kategorii czerwonej o Puchar Prezydenta Miasta Katowice podczas tegorocznej edycji BNP Paribas Katowice obfitował w wiele atrakcji i emocji.
W Ostródzie w Hali Tenisowej OCSiR odbył się Finałowy turniej MASTERS Grand-Prix Warmii i Mazur Tenis 10 w randze Mistrzostw Województwa do 8, 9 i 10 lat. Zorganizowany przez warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy
W hali Aga odbył się tradycyjny turniej dla najmłodszych z cyklu Tenis 10 o Puchar Prezydenta Miasta Radomia
Kolejna niedziela z Tenis 10 za nami. Szósty dzień kwietnia okazał się szczęśliwą datą dla zawodników KT Break
NAWIGATOR
Partnerzy Programu
Partner Generalny PZT